NanoClean Service

Gorlice, MałopolskieOnline 2 dni temu
3 lata doświadczenia 3 lata na Fixly Firma
4.9

24 opinie

(od 16 klientów)

Dane firmy sprawdzone w GUS

O mnie

Lokalna firma sprzątająca NanoClean Service oferuje profesjonalne sprzątanie domów, mieszkań, biur, firm i innych obiektów za pomocą unikalnych, opatentowanych czyścików zawierających nanosrebro. Do sprzątania potrzebujemy jedynie wody! Zastosowanie takiej metody powoduje skuteczne zniszczenie kilkuset rodzajów patogennych bakterii i wirusów, znakomicie podnosząc efektywność osłonową bariery immunologicznej organizmu człowieka. Nasza firma przyjmuje zarówno zlecenia stałe, jak i jednorazowe. Współpracujemy z firmami oraz klientami indywidualnymi. Za świadczone usługi wystawiamy faktury. Jesteśmy elastyczni, więc nie ważne, czy potrzebujesz sprzątania okazjonalnie, czy stale. W każdym przypadku możesz liczyć na naszą pomoc!

Generalne oraz doraźne sprzątanie domów, mieszkań, firm, biur, instytucji oraz innych obiektów, mycie szyb, szklanych elewacji i witryn, pranie dywanów i tapicerki oraz wiele więcej...

Opinie o "NanoClean Service" 24

4.9

24 opinie (od 16 klientów)

Opinia z Fixly

Elżbieta

Lubaszowa

Jestem bardzo zadowolona z wykonania usługi - sprzatanie, mycie okien, nie mam zastrzeżeń. Polecam usługi tej firmy.

Opinia zewnętrzna

Edyta

Sprzątanie mieszkań i domów+1 usługa

Usługa gruntownego sprzątania domu jednorodzinnego wykonana przez tę firmę sprzątającą to absolutna rewelacja! Wasz zespół jest nie tylko profesjonalny, ale także dokładny i skrupulatny w swojej pracy. Ich profesjonalizm, staranność i skuteczność w czyszczeniu są niezrównane. Każdy zakamarek mojego domu błyszczy po ich wizycie, a świeży zapach czystości unosi się w powietrzu przez długi czas. Dziękuję Wam za doskonałą pracę i zdecydowanie polecam tę firmę każdemu, kto poszukuje doskonałej usługi sprzątania domowego!:)

Opinia zewnętrzna

Bartusik

Sprzątanie po remoncie+2 usługi

Firma godna polecenia, wszystko sprawnie, pełen profesjonalizm i kultura.

Usługi świadczone przez NanoClean Service 16

Cennik

    Brak cennika