Tomasz Słaby, Ogrody Toki Polecany!
Dane firmy sprawdzone w GUS
O mnie
Opinie o "Ogrody Toki" 40
Fixly nie weryfikuje czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy skorzystali z danej usługi.’
Fixly nie weryfikuje czy opinie pochodzą od osób, które skorzystały z danej usługi.
Z Tomaszem współpracujemy regularnie, więc polecam wszelkie jego usługi na 100%. Tutaj akurat świetnie zmontował nam szklarnię, zlecenie obejmowało również obróbkę kostką, montaż donic oraz nawodnienia wewnętrznego. Wszelkie wiatry i burze przetrwała wzorowo. Trudno o lepszego specjalistę do ogrodu! :)
Tomasz • Wykonawca
Dziękuję i do zobaczenia ponownie :)
Na usługę sprzątnięcia liści umawialiśmy się dłuższy czas, niestety przez około miesiąc było mokro i mroźno, a w tych warunkach trudno jest wykonać tego typu prace . W końcu pojawiło się tkzw. "okienko pogodowe", a wtedy w umówionym terminie, o ustalonej godzinie pojawił się Pan Tomasz . Usługa została wykonana sprawnie (łącznie około 9 godzin prac) . Pomimo tego, że liście wciąż były mokre i zmarznięte, a ich usunięcie było bardzo trudne, dokładność wykonania zadania oceniam wysoko. Pan Tomasz dysponował profesjonalnym sprzętem - dmuchawa /odkurzacz firmy Makita. Załączam zdjęcia z przed i po wykonaniu usługi. Jest Moc Panie Tomaszu 💪😉. Pozdrawiam Serdecznie i Życzę Wesołych Świąt !!!
wszystko ok