Sprawdzeni wykonawcy
w Gdyni
Fixly - do usług!

Mamy 87102 wykonawców, ocenianych średnio na 4.8,
6403 jest teraz online

Mamy 87102 wykonawców, ocenianych średnio na 4.8, 6403 jest teraz online

Najlepsi wykonawcy w Gdyni

Andrzej Jarosz

Hydros, Gdynia

5.0176 opinii
17 lat doświadczenia
Andrzej Jarosz świadczy usługi od 2003 roku
12 miesięcy na Fixly

Certyfikowany instalator oraz serwisant urządzeń sanitarnych, posiadający wieloletnie doświadczenie oraz pozytywne opinie od zadowolonych klientów zaprasza do zapoznania się z ofertą.

Marek Liszewski

Polimar, Gdynia

5.0162 opinie
4 lata doświadczenia
Marek Liszewski świadczy usługi od 2016 roku
12 miesięcy na Fixly

Wykonujemy transporty małe i duże, przeprowadzki na terenie kraju i UE tzn przewozimy Państwa rzeczy oraz wnosimy na dowolne piętro. Posiadam nowego Renault Master plandeka 9ep oraz 3pomocników.

Rafał PCV ALU Drewno

Gdynia

5.0137 opinii
20 lat doświadczenia
Rafał PCV ALU Drewno świadczy usługi od 2000 roku
6 miesięcy na Fixly

Od 2000 r. pracowałem na linii produkcyjnej.Po roku nabierałem też doświadczenia w ekipie montującej okna. Od 15 lat zajmuję się serwisem i naprawą okien i drzwi oraz różnymi naprawami "złota rączka".

Ostanie zapytania w Gdyni

Kacper dodał zapytanie:
Jakiej usługi potrzebujesz?
montaż
Czego dotyczy usługa?
armatury wodnej (sanitarnej), całej instalacji, inne - opiszę w ostatnim kroku
Dodaj komentarz lub załączniki
Potrzebujemy poprawnego podłączenia kabiny prysznicowej w łazience. Ostatnią kabinę musieliśmy drastycznie demontować z uwagi na wykorzystanie nieodpowiednich materiałów jak i nieodpowiedniego sposobu montażu. Najlepiej przez osobę mającą hydrauliczne wykształcenie. Wszystko musi być przemyślane i uwzględniać specyfikę pomieszczenia, zrobione na sztywno z jak najmniejszą ilością półśrodków. Do tego oczekujemy fachowego doradztwa oraz zakupu, transportu i montażu kabiny prysznicowej. Nie zależy nam na kabinie z "fajwerkami", to ma być kabina 80x80 w typie jak najbardziej odpowiednim dla tego miejsca. W razie konieczności bierzemy pod uwagę podniesienie w jakiś sposób miejsca montażu (dodatkowa podmurówka itp.) Prosilibyśmy również o sprawdzenie i w razie potrzeby poprawienie innych elementów instalacji wodnej ( w ramach jak najmniejszych szkód w wyglądzie łazienki) np. zlewu (który został zamontowany niezgodnie ze "sztuką") Środek odpływu kabiny znajduje się mniej więcej 8cm nad powierzchnią kafli (obecnie została zainstalowana "prowizorka", żeby nie kapała woda). Szerokość montażu to max 80 cm. Im szybciej tym lepiej ;)
Kiedy usługa powinna być wykonana?
W ciągu kilku dni

Oferty wykonawców: 5

Jakub dodał zapytanie:
Jakiej usługi potrzebujesz?
zaprojektowanie nieruchomości
Dodaj komentarz lub załączniki
Zlecę wykonanie przebudowy lokalu użytkowego 110m2 na mikro apartamenty, potrzebna jest mi osoba kreatywna znająca się na innowacyjnych metodach spędzania czasu wolnego. Bedą potrzebne projekty konstrukcyjne, sanitarne, p poz.
Kiedy usługa powinna być wykonana?
W ciągu kilku dni

Oferty wykonawców: 4

Filip dodał zapytanie:
Jakiej usługi potrzebujesz?
opinia / ekspertyza budowlana, konsultacja architekta, inna - opiszę w ostatnim kroku
Dodaj komentarz lub załączniki
Szukam konstruktora/architekta, który odwiedzi z nami lokal w starej kamienicy i doradzi, które elementy można pozmieniać. W szczególności: - przeniesienie ścian - zmiana fukncji pomieszczeń np z sypialni na kuchnię Po zakupie chętnie kontynuacja współpracy nad projektem. W załączniku plan kupowanego mieszkania (84m).
Kiedy usługa powinna być wykonana?
W ciągu kilku dni

Oferty wykonawców: 2