Fixly spotted Kraków: znajdź usługę, której szukasz

Mamy 136707 wykonawców, ocenianych średnio na 4.9,
3107 jest teraz online

Mamy 136707 wykonawców, ocenianych średnio na 4.9, 3107 jest teraz online

Usługi zdalne

Najlepsi wykonawcy w Krakowie

Szymon Ziemba

"FACH-DOOR", Kraków

4.9421 opinii
11 lat doświadczenia
Szymon Ziemba świadczy usługi od 2010 roku
24 miesiące na Fixly

Firma "FACH-DOOR" zajmuje się profesjonalnym Serwisem pogwarancyjnym Drzwi i Okien. Wykonujemy wszelkie naprawy ,regulacje rzetelnie i na czas. Każda usterka realizowana jest w dniu zgłoszenia

Waldemar Kowalski

FHU VIVALDI Waldemar Kowalski, Kraków

5.0329 opinii
12 lat doświadczenia
Waldemar Kowalski świadczy usługi od 2009 roku
7 miesięcy na Fixly

Oferuję usługi transportowe, przeprowadzki, doradztwo finansowe, leasing różnego rodzaju pojazdów, jachtów, samolotów, maszyn i urządzeń.

Michał Kowalik

Kraków

4.8281 opinii
11 lat doświadczenia
Michał Kowalik świadczy usługi od 2010 roku
24 miesiące na Fixly

W zawodzie jako elektryk pracuję od dziesięciu lat. Polecam się do wykonania wszelkich prac związanych z instalacją elektryczną. Posiadam odpowiednie uprawnienia oraz wiedzę i doświadczenie.

Ostanie zapytania w Krakowie

iza dodała zapytanie:
Jaka usługa Cię interesuje?
inna - opiszę w ostatnim kroku
Jaki kształt ma dach?
dwuspadowy
Jaka jest powierzchnia dachu?
powyżej 200 m²
Dodaj komentarz lub załączniki
Witam Poszukuję dekarzy z doświadczeniem do usunięcia starej blachy wykonania ocieplenia, foli paroizolacyjnej i połażenia nowego krycia co do materiału jestem otwarty ważne aby materiał był wysokiej jakości, wielkość dachu dwuspadowego 400 m2 proszę o orientacyjny koszt robocizny. Dziękuję Izabela
Kiedy usługa powinna być wykonana?
Dostosuję się do wykonawcy

Oferty wykonawców: 4

Łukasz dodał zapytanie:
Ile drzwi chcesz zamontować?
1 - 3
Czy zapewniasz materiały?
zapewnię materiały, ale potrzebuję rady, co kupić
Dodaj komentarz lub załączniki
Chciałbym zamontować drzwi wejściowe wewnętrzne dźwiękoszczelne na 3 piętrze przy klatce schodowej w domu, gdzie aktualnie jest korytarz 89x205cm z panelami na podłodze i panelami ściennymi na obydwu ścianach. Ze wszystkich 4 stron (góra-dół-prawo-lewo) drzwi jest lita cegła (pod panelami), lecz zaraz za drzwiami zaczyna się skośny sufit podwieszany z kartongipsu. Od fachowca oczekiwałbym pomocy i konsultacji w wyborze konkretnego modelu drzwi i framugi, które zamówię ja. Wszystkie pozostałe materiały (kleje, wypełnienia, listwy, pozostałe materiały o których mogę nie mieć pojęcia) leżą po stronie wykonawcy. Po skończonych robotach oczekuję że: • Drzwi będą zamontowane solidnie • Punkty styku z panelami na podłodze i panelami ściennymi będą wykończone i zamaskowane schludnie • Jeżeli sufit w okolicy zamontowanych drzwi by ucierpiał, to będzie gotowy do malowania, lub w stanie w którym nie potrzeba poważnych robót by go wymalować / poprawić (by wystarczyło zagipsowanie nierówności). Usługę chciałbym mieć skończoną najchętniej w połowie grudnia, a ostatecznie w I połowie stycznia. Jeżeli moje oczekiwania zdają się być nierealne, to również proszę o kontakt. Na pewno się dogadamy, by zrobić tak dobrze jak to tylko możliwe. Więcej informacji na zdjęciach w załączniku.
Kiedy usługa powinna być wykonana?
Dostosuję się do wykonawcy

Oferty wykonawców: 4

Katarzyna dodała zapytanie:
Jakie drzwi chcesz zamontować / naprawić?
inne - opiszę w ostatnim kroku
Ile drzwi chcesz zamontować?
1 - 2
Czy zapewniasz materiały?
nie, wykonawca powinien zapewnić materiały
Dodaj komentarz lub załączniki
Potrzebuje dobrania i wstawienia drzwi łazienkowych ( lub jakichkolwiek), najchętniej łamanych wpół ze względu na mikroskopijna ilość miejsca na otwieranie. Otwór drzwiowy jest na moje oko niewymiarową samoróbką, ma 79,5cm/203cm. Nie ma futryny. Ściana : cegła i kartongips. Możliwe że futryna się zmieści, ufam poradzie fachowca. Myślałam nawet o drzwiach jak do garderoby, klasycznych nie ma jak otworzyć, całe mieszkanie ma 20m2. ( Zaznaczam że w mieszkaniu mamy koty, proszę żeby fachowiec wziął pod uwagę uczulenie :) ) proszę o podanie orientacyjnej ceny i terminu realizacji usługi, byłoby idealnie zmieścić się przed świętami.
Kiedy usługa powinna być wykonana?
Dostosuję się do wykonawcy

Oferty wykonawców: 5