Tyrma Usługi remontowe Polecany!

Gdańsk, PomorskieOnline około 10 godzin temu
4 lata doświadczenia Firma Twoje prawa 3 lata na Fixly
5.0

60 opinii

(od 23 klientów)

O mnie

Tyrma oferuje usługi remontowe / wykończeniowe w pełnym zakresie: malowanie, tapetowanie, szpachlowanie i szlifowanie, tynkowanie, ścianki GK, układanie paneli, prace demontażowe, układanie płytek, prace hydrauliczne, biały montaż, montaż mebli, instalacje elektryczne i wiele innych.

Opinie o "Tyrma Usługi remontowe" 60

5

60 opinii (od 23 klientów)

Opinia zewnętrzna

Krzysztof

Ekipa bardzo w porządku. W końcu udało się znaleźć fachowców, którzy nie uciekli z budowy widząc moje wymagania i oczekiwania. Przyznam, że mieli dużo cierpliwość do mnie i moich drobnych zmian : )
No cóż... Wykonanie bardzo dobre i szybkie. Cieszę się, że panowie również doradzali mi, a nie, że po prostu przyszli zrobić i wyjść. Numer zapisany już na stałe, będę dzwonił jeszcze nieraz.

Opinia z Fixly

Maciej

Rumia

Mogę polecić wykonawcę Tyrma. Usługa wykonana fachowo, dokładnie i na czas. Raz ustalona cena za usługę nie zmieniła się do końca. Jestem zadowolony. Tyrma okazał się najlepszym wykonawcą, jaki u mnie wykonywał remont. Jeżeli będę wykonywał jakiekolwiek prace remontowe w przyszłości na pewno Tyrma będzie tym wykonawcą, do którego zadzwonię w pierwszej kolejności. Jedynie umowa na wykonanie prac mogłaby być krótsza i bardziej przyjazna, plus jest taki, że treść jest negocjowalna.

Opinia zewnętrzna

Marcin

Wykończenie wnętrz+2 usługi

Zespół profesjonalistów. Młoda ekipa ze sporym doświadczeniem i fachem w ręku.

Rzadko spotykane na rynku podejście do klienta. Każdy etap pracy szczegółowo zaplanowany, wszystkie kwestie omówione z inwestorem, terminowość, a do tego niezwykle poszanowanie dla przekazanego materiału.

Sam do ekipy Tyrma trafiłem z polecenia po nieciekawej przygodzie z wykonawcą, który zrezygnował z wykańczania domu w stanie deweloperskim i mogę zdecydowanie polecić wszystkim poszukującym bezproblemowej ekipy, której można powierzyć każde zadanie.

Usługi świadczone przez Tyrma Usługi remontowe 72

Remont (50)

Cennik

    Brak cennika

    Brak cennika

    Brak cennika

    Brak cennika