Vadym Orliuk, DIASPORABUD

Gdańsk, PomorskieOnline 26 minut temu
13 lat doświadczenia 4 miesiące na Fixly
4.8

16 opinii

(od 10 klientów)

Dane firmy sprawdzone w GUS

O mnie

Dzień dobry!Nazywam się Vadym!Jestem mistrzem w dziedzinie robót budowlanych i wykończeniowych z trzynastoletnim doświadczeniem.
Nasza firma zajmuje się prawie wszelkiego rodzaju pracami budowlano-remontowymi.W firmie zarejestrowani około 10 wysoko wykwalifikowanych specjalistów.Wszystkie prace wykonujemy terminowo i jakościowo.Gwarantujemy porządek,uczciwość i czystość.
Więcej informacji mogę udzielić jeśli do mnie Państwo zadzwonią.Dziękuję za poświęcony czas.
Proszę dzwonić w dogodnym dla Państwa czasie. Wszystkiego najlepszego !!!

Opinie o "DIASPORABUD" 16

4.8

16 opinii (od 10 klientów)

Opinia z Fixly

Piotr

Gdańsk

Opinia z Fixly

Tomek

Gdańsk

Świetna ekipa! Będę polecał! Zrobili dla nas wypełnienia po bruzdach i wyrównanie ścian po wymianie instalacji elektrycznej, skucie kafli, malowanie i kilka innych rzeczy wykończeniowych w 2-pok. mieszkaniu. Wykonanie bardzo dobre. Ładnie po sobie posprzątali i przez cały czas utrzymywali ład. Bardzo łatwo się z nimi dogadać - są komunikatywni, szczerzy, dotrzymują słowa i terminu. Proponują też od siebie rozwiązania, doradzają - dzięki czemu zaoszczędziliśmy trochę czasu i pieniędzy, a przede wszystkim podjęliśmy łatwiej decyzję. Dzięki i powodzenia!

Opinia z Fixly

Rafał

Gdynia

Malowanie ścian+2 usługi

Serdecznie polecam! Ekipa rzetelna i słowna. Wszystko wykonane na najwyższym poziomie. Panowie bardzo kontaktowi i kulturalni. Praca wykonana w błyskawicznym tempie a do tego bardzo dokładnie. Polecam z czystym sumieniem!

Usługi świadczone przez "DIASPORABUD" 105

Remont (42)

Cennik

  Brak cennika

  Brak cennika

  Brak cennika

  Brak cennika

  Brak cennika

  Brak cennika