Krzysztof Guz

Rumia, PomorskieOnline 8 godzin temu
17 lat doświadczenia 9 miesięcy na Fixly
5.0

10 opinii

(od 4 klientów)

O mnie

Witam mam na imię Krzysztof i zajmuje się montażem i sprzedażą okien drzwi z PCV i Alu z renomowanej firmy w województwie Pomorskim. świadczymy usługi w zakresie naprawy i serwisu okien najlepsze ceny SPRAWDŹ

Opinie o "Krzysztof Guz" 10

5

10 opinii (od 4 klientów)

Opinia z Fixly

Mateusz

Stare Obłuże

Jak najbardziej polecam- bardzo dobry kontakt,wszystko co wcześniej było ustalone zostało wykonane, wraz z zabezpieczeniem pomieszczenia i posprzątaniem po wykonanej pracy. Sprawny montaż okna.

Małgorzata

Wymiana okien+2 usługi

Polecam usługi pana Krzysztofa to prawdziwa. "złota rączka" jego fachowość ,precyzja zasługują na ten wpis.Chociaż jest specjalistą od okien to hydraulika czy malowanie,szpachlowanie nie stanowi dla niego problemu.

Kazimierz

Montaż okien+2 usługi

Krzysztof Guz wymieniał w moim mieszkaniu okna drewniane na plastikowe. Praca wykonana została szybko i o dziwo bez bałaganu, sprawnie i czysto. Minęło parę lat, a okna i żaluzje są sprawne. Okna szczelne, bardzo dobrze otwierają się i zamykają. <br>
Poprosiłem Krzysztofa również o wymianę instalacji wodnej w kuchni. Zlewozmywak, baterie i podłączenie zmywarki. Robota wykonana szybko, czysto i szczelnie.

Usługi świadczone przez "Krzysztof Guz" 39

Cennik

    Brak cennika

    Brak cennika

    Brak cennika

    Brak cennika