Chris Barker

Kraków, MałopolskieOnline 2 godziny temu
2 lata doświadczenia 10 miesięcy na Fixly
5.0

3 opinie

(od 3 klientów)

O mnie

Prywatne lekcje Angielskiego z native speakerem

Witaj,
Mam na imię Chris i jestem native speakerem / nauczycielem języka angielskiego z Wielkiej Brytanii. Od 7 lat mieszkam w Krakowie.
Posiadam kwalifikacje do nauczania języka angielskiego – dyplom TEFL.
Uczę osoby – dzieci, studentów, dorosłych - na różnych poziomach zaawansowania.
Prowadzę zajęcia online lub z dojazdem do ucznia.
Jeśli chcesz nabrać pewności siebie i przełamać bariery w posługiwaniu się językiem angielskim zapraszam do kontaktu.

Jak wyglądają zajęcia ze mną:
1. Będziesz się uczył języka angielskiego w przyjaznej atmosferze. Przełamiesz własne bariery językowe podczas rozmów z native speakerem.
2. Zajęcia prowadzone są w języku angielskim. Mój brytyjski akcent jest neutralny a program i sposób nauczania jest dopasowany indywidualnie.
3. Mówię po polsku na poziomie średnio-zaawansowanym i rozumiem wyzwania związane z nauka języka angielskiego jako języka obcego.
4. Nauczysz się nie tylko angielskiego, który znajduje się w podręczniku ale także mniej formalnego języka, zwrotów i wyrażeń, które są używane przez native speakerów.
5. Jako osoba z wieloletnim doświadczeniem w pracy w międzynarodowych firmach pomogę Ci również udoskonalić Twój biznesowy angielski - Business English. (Przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej, komunikacja w pracy w międzynarodowym środowisku).

Pierwsze 30-minutowe zajęcia są gratis i służą wzajemnemu poznaniu się, ocenie faktycznego poziomu językowego i ustaleniu planu rozwoju.
Wystawiam faktury. Istnieje też możliwość rozliczenia przelewem na konto.

Hi,
My name is Chris and I am a qualified English language teacher from the UK living in Krakow.
I hold both TEFL and CELTA qualifications and I teach students face to face or online.
If you need to build your confidence speaking to a native speaker or help to understand grammar rules, I will be happy to help.
I work as a Director for an International tourism company and can support professionals who would like to improve their business English skills!

Why choose me?

1. You will be speaking with a native speaker in a relaxed environment to break that confidence barrier.
2. My British English is neutral in accent and the speed of the lesson is done at a comfortable pace for the student.
3. I speak lower intermediate Polish and I understand some of the challenges that foreign speakers have with the English language.
4. You will not only learn English that is found in a textbook but also less formal language, phrases and expressions that are spoken by natural English speakers.
5. My business background allows me to support individuals looking to improve their business English. (Interview practice or communication in an International environment)


-First introductory 30 minute lesson is free to ensure both student and teacher feel comfortable.


Opinie 3

5

3 opinie (od 3 klientów)

21 czerwca 2021

Opinia z Fixly

Tomek

Mogilany

Nauka języka angielskiego

Bardzo profesjonalne podejście. Miła, sympatyczna oraz przyjacielska atmosfera. Serdecznie polecam Chris jako bardzo dobrego nauczyciela.

15 maja 2021

Opinia z Fixly

Marta

Kraków

Nauka języka angielskiego

Polecam! Jestem bardzo zadowolona.

16 kwietnia 2021

Opinia z Fixly

Krzysztof

Skawina

Nauka języka angielskiego

Dzieciaki zachwycone. Możliwość zarówno lekcji online jak i osobistych. Chris jest bardzo kreatywnym nauczycielem, ciągle szukającym urozmaicenia lekcji, tak aby dzieci się nie nudziły. Ja również, z osobistych lekcji jestem bardzo zadowolony, możliwość szlifowania biznesowego angielskiego, ze specjalistą od biznesu - wspaniała sprawa.

Usługi 1

Szkolenia i języki obce (1)