Studio WNĘTRZ Polecany!

Biała Podlaska, LubelskieOnline około 12 godzin temu
5 lat doświadczenia 4 lata na Fixly
4.9

64 opinie

(od 47 klientów)

Dane firmy sprawdzone w GUS

O mnie

https://www.behance.net/studiownetrz
✔ projekt koncepcyjny
oferta ta to dwa projekty koncepcyjne czyli przedstawienie wizualizacji 3D oraz rzutu poziomego.
Oferta kierowana do osób którzy nie potrzebują projektu wykonawczego, do osób którzy chcą znaleźć pomysł na swoje wnętrze.

✔ projekt kompleksowy
oferta ta to projekt koncepcyjny w dwóch wersjach oraz projekt wykonawczy, w którym znajduje się m.in. układ elektryczny, układ hydrauliczny, spis wyposażenia, okładzin, zwymiarowane i opisane meble pod wymiar, kłady pionowe. Podsumowując są to wizualizacje, rysunki techniczne, spis materiałów.

✔ wizualizacje do posiadanego projektu, jeżeli posiadasz projekt np. kuchni ale nie masz wizualizacji, a chciałbyś zobaczyć wnętrze przed wykonawstwem, nadać kolorystykę, wybrać materiały, to ten wariant jest dla Ciebie.

Opinie o "Studio WNĘTRZ" 64

4.9

64 opinie (od 47 klientów)

Opinia z Fixly

Grzegorz

Rajszew

Opinia z Fixly

Marek

Kraków

Mam mieszane uczucia co do współpracy.
Największą zaletą jest niska cena usługi. Pod względem wizualnym i funkcjonalnym ostateczny projekt określiłbym jako dobry i zgodny z oczekiwaniami. Na pewno trzeba uważnie porównywać projekt z rzutem mieszkania - zdarzyło się, że kaloryfer w salonie po prostu zniknął w projekcie. Kosztorys to najsłabsza część - pojawia się poduszka lub uchwyt na papier toaletowy, a brakuje łóżka z sypialni albo ościeżnic do drzwi. Miałem dodatkowe pytania odnośnie kosztorysu i rozmieszczenia gniazdek elek., jednak kontakt się urwał po przesłaniu ostatniego projektu.

Studio Wykonawca

Wizualizacje są na bardzo wysokim poziomie, funkcjonalność i tu moje bardzo mocne zdziwienie gdyż przy tym projekcie każdy metr mieszkania został wykorzystany, oprócz pokoju dziecięcego w którym klienci chcieli meble gotowe pomimo zaproponowania wykonania jednej wizualizacji w zabudowie. To że umknął mi jeden grzejnik to nie był drastyczny błąd - skrócenie szafek nie stanowiło problemu jak i w ogólnej charakterystyce pokój nie stracił na wyglądzie. Kosztorys wykonywany jest na końcu pracy i może umknąć aczkolwiek zawsze poprawiam.Kontakt jest ze mną cały czas,od Państwa nie mam żadnej informac

Opinia z Fixly

Anna

Bydgoszcz

bardzo profesjonalna współpraca

Studio Wykonawca

Bardzo dziękuję

Usługi świadczone przez Studio WNĘTRZ 10

Cennik

    Brak cennika