Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Projekt Konsulting, Grupa Vitrum System:

O mnie

Przygotowujemy zindywidualizowaną koncepcję wnętrza, układ funkcjonalny, projekt wstępny i wykonawczy dostosowany do preferencji i potrzeb zleceniodawcy. Gwarantujemy estetyczne oraz funkcjonalne rozplanowanie przestrzeni, zwracamy dużą uwagę na wygodę użytkowania,

W zakresie logistyki materiałowej oferujemy staranny dobór materiałów i urządzeń użytku domowego w ramach ustalonego wcześniej budżetu.

W ramach obsługi wykonujemy koordynacje prac, dobór wykonawców, zamówienia, od momentu fachowego pomiaru pomieszczeń, konsultacji, poprzez nadzór wykończenia. W ręce klientów oddajemy wykonane „pod klucz”, gotowe do użytkowania lokale.

Nadzór online nad wszystkimi podejmowanymi działaniami daje możliwość natychmiastowego rozwiązywania napotykanych problemów i trudności w trakcie prac. Dajemy pełną gwarancję troski i opieki technicznej.

Projekt Konsulting, Grupa Vitrum SystemWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług