Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Oceń wykonawcę

O mnie

WITAM,

Nazywam się Andrzej Kramer i prowadzę z rodziną "Zakład Kamieniarko-Betoniarski Jerzy Kramer" Zapraszam Państwa do skorzystania z kompleksowych usług kamieniarskich .
Zakład ten istnieje w branży kamieniarskiej od 1985roku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jak i ciągłemu rozwojowi prowadzimy usługi w zakresie obróbki kamienia naturalnego.
Nowoczesne maszyny szkolenia, zdobyte doświadczenie oraz wykwalifikowani pracownicy pozwalają nam na spełnienie indywidualnych potrzeb naszych klientów Zajmujemy się obróbką kamieni naturalnych takich jak granit, marmur, piaskowiec, kwarc.

Oferujemy :
Produkcję i kompleksowe wykonanie dowolnych elementów kamiennych
Parapety
Stopnie
Blaty kuchenne
Deski granitowe do kuchni pod wymiar
Stoły
Półki
Łazienki
Brodziki
Kominki
Fontanny
Konserwacja zabytków
Nagrobki, grobowce
Usługi montażowe

Opinie

Usługi kamieniarskie

11 stycznia 2019

Świetna współpraca, ekspresowe wykonanie i montaż blatu. Pan Andrzej ma dużo pomysłów, szuka optymalnych finansowo rozwiązań. Polecam tego wykonawcę!!

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Usługi kamieniarskie

18 września 2018

Niestety, do umowionej wizyty nie doszlo, potem nastapilo niedotrzymanie terminu kolejnej wizyty, a nastepnie totalny brak kontaktu.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Wykonywane usługi

Obszar wykonywania usług