Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z ZOV KUCHNIE:

O mnie

Unikalną cechą kuchni produkowanych pod znakiem towarowym "ZOV" jest to, że grupa firm ZOV w swoich poddziałach produkuje wszystkie główne elementy złożonego procesu o nazwie "kuchnia", a także używa specjalnych akcesoriów tylko od najlepszych europejskich producentów, takich jak HETTICH , BLUM, SCHUCO, VAUTH SAGEL. Pozwala to na uzyskanie wysokiej jakości kuchni równocześnie z niewygórowaną ceną.

Spójrzmy teraz na proces tworzenia kuchni "ZOV" bardziej szczegółowo. Główne elementy każdego projektu kuchni to:

1. Korpusy szafek.
W celu usprawnienia ich produkcji w 2014 r. oddano do użytku nowy super nowoczesny warsztat o powierzchni 12 tysięcy metrów kwadratowych. Mieści on m.in wysokiej klasy niemiecki sprzęt. JV "ZOV-LenEVROMEBEL" oraz wykorzystuje białoruską produkcję LDPS (Ivatsevichidrev, Kronospan) i austriacką (EGGER).

2. Fronty.
Grupa spółek ZOV obejmuje różne działy strukturalne odpowiedzialne za produkcję fasad meblowych prawie wszystkich typów, które są dziś popularne na rynku. To przede wszystkim fronty wykonane z litego jesionu, dębu i olchy, plastikowych i z akrylu, frontów meblowych malowanych, lakierowanych i ramowych, elewacji z płyty wiórowej i folii MDF.

3. Blaty robocze.
Własna produkcja blatów organizowana jest w przedsiębiorstwie "ZOV-Plita". Do produkcji stosowana jest tylko płyta odporna na wilgoć ze specjalną impregnacją, dzięki której struktura płyty wiórowej na skrawku ma zielonkawy odcień, który jest przetwarzany na nowoczesnym sprzęcie high-tech przy użyciu wyłącznie wysokiej jakości materiałów od wiodących europejskich producentów.

4. Wyposażenie
do kuchni to połączenie różnych mechanizmów otwierania i zamykania, prowadnic, uchwytów, nóg, koszy, a także organizacji do przechowywania przyborów kuchennych.

ZOV KUCHNIEWykonywane usługi

Meble i zabudowa

Obszar wykonywania usług