Skontaktuj się z ZOV KUCHNIE:

O mnie

Unikalną cechą kuchni produkowanych pod znakiem towarowym "ZOV" jest to, że grupa firm ZOV w swoich poddziałach produkuje wszystkie główne elementy złożonego procesu o nazwie "kuchnia", a także używa specjalnych akcesoriów tylko od najlepszych europejskich producentów, takich jak HETTICH , BLUM, SCHUCO, VAUTH SAGEL. Pozwala to na uzyskanie wysokiej jakości kuchni równocześnie z niewygórowaną ceną.

Spójrzmy teraz na proces tworzenia kuchni "ZOV" bardziej szczegółowo. Główne elementy każdego projektu kuchni to:

1. Korpusy szafek.
W celu usprawnienia ich produkcji w 2014 r. oddano do użytku nowy super nowoczesny warsztat o powierzchni 12 tysięcy metrów kwadratowych. Mieści on m.in wysokiej klasy niemiecki sprzęt. JV "ZOV-LenEVROMEBEL" oraz wykorzystuje białoruską produkcję LDPS (Ivatsevichidrev, Kronospan) i austriacką (EGGER).

2. Fronty.
Grupa spółek ZOV obejmuje różne działy strukturalne odpowiedzialne za produkcję fasad meblowych prawie wszystkich typów, które są dziś popularne na rynku. To przede wszystkim fronty wykonane z litego jesionu, dębu i olchy, plastikowych i z akrylu, frontów meblowych malowanych, lakierowanych i ramowych, elewacji z płyty wiórowej i folii MDF.

3. Blaty robocze.
Własna produkcja blatów organizowana jest w przedsiębiorstwie "ZOV-Plita". Do produkcji stosowana jest tylko płyta odporna na wilgoć ze specjalną impregnacją, dzięki której struktura płyty wiórowej na skrawku ma zielonkawy odcień, który jest przetwarzany na nowoczesnym sprzęcie high-tech przy użyciu wyłącznie wysokiej jakości materiałów od wiodących europejskich producentów.

4. Wyposażenie
do kuchni to połączenie różnych mechanizmów otwierania i zamykania, prowadnic, uchwytów, nóg, koszy, a także organizacji do przechowywania przyborów kuchennych.

ZOV KUCHNIE Opinie

Meble kuchenne na wymiar
29 października 2019

Bardzo dobry kontakt, pracownicy potrafią dobrze doradzić, staranny dokładny montaż. Jeśli ktoś szuka kuchni na więcej, niż kilka lat, to z czystym sumieniem polecam.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

ZOV KUCHNIEWykonywane usługi

Meble i zabudowa

Obszar wykonywania usług