Skontaktuj się z Patryk Wilkiewicz:

O mnie

Jesteśmy firmą specjalizującą się w projektowaniu i realizowaniu terenów zielonych od "A do Z". Dzięki wieloletniej praktyce i nowoczesnym maszyną ogrodniczym jakość usług jest na najwyższym poziomie.

Patryk Wilkiewicz – 2 opinie (od 2 klientów)

Nawadnianie ogrodu
10 lipca 2019

Bardzo dawno nie miałam do czynienia z taki profesjonalnym, miłym i czystym fachowcem. Pan zrobił extra system nawadniajacy ogrodu plus gratis różne roboty. W ramach niespodzianki :-) To jest niesamowite. Jestem już umówiona na renowację ogrodu i takie tam. Można Pana zostawić na ogrodzie, jechać na urlop, a po powrocie ma się surprise!!! Przyznajcie sami, że to w tych czasach nie jest spotykane, a tacy fachowcy na wagę złota!!! Baaaarddo dziękuję!!! Do zobaczenia jesienią. Oddaje go w Pana ręce...a ja idę leżeć i pachnieć 😀

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Koszenie trawy
6 marca 2019

Terminowość, dokładność i pełen profesjonalizm :)
Jestem bardzo zadowolona z efektu końcowego mojego ogrodu. Temat nie należał do najprostszych ale Pan Patryk świetnie sobie z nim poradził. W ogrodzie znalazł się system nawadniający, kamienna ścieżka i obrzeże z bazaltu, bezpieczne oświetlenie, trawnik z rolki, nasadzenie i wile innych zadań, które zostały wykonane na 5 z plusem ! :)

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Patryk WilkiewiczWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług