Skontaktuj się z Anna Zamiara:

O mnie

Pracownia projektowa AZ ARCHITEKTURA powstała w 2012 roku. Przedmiotem prowadzonej działalności jest architektura wnętrz oraz architektura w zakresie projektowania budownictwa jednorodzinnego, adaptacji projektów typowych oraz nadzór nad projektami.
Współpracuję z doświadczonymi firmami budowlanymi, które zrealizują prace wykończeniowe, budowlane zgodnie z projektem oraz elementy na zamówienie takie jak, np. zabudowa meblowa. Pracownia działa na terenie Warszawy i okolic. Zapraszam do zapoznania się z portfolio prac na stronie www.facebook.pl/azarchitektura

Anna Zamiara Opinie

Projektowanie wnętrz+2 usługi

Projekt kuchni

Architekt

14 lutego 2020

Współpraca z Panią Anią była bardzo udana. Poradziła sobie doskonale z adaptacją projektu, wprowadziła odpowiednie zmiany, które również sugerowała w trakcie rozmów. Wszystko na czas i w przystępnych cenach. Pomogła mi przejść skomplikowaną procedurę uzyskania pozwolenia na budowę. Następnie zaprojektowała również wnętrze! Polecam wszystkim budującym!

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Projekt mieszkania+1 usługa

Aranżacje wnętrz

28 stycznia 2020

Z Anią zrealizowaliśmy z sukcesem 2 projekty architektoniczne uwzględniające projekt techniczny, wizualizacje oraz nadzór wykonawczy.
To co najbardziej cenimy we współpracy z Anią to jej rzetelność i dokładność, ciekawe propozycje aranżacyjne mieszczące się w założonym budżecie projektu oraz dobrą znajomość rynku i dostawców, pozwalające na przedstawienie szerokiego wachlarza możliwych rozwiązań.
Bardzo polecamy współpracę z Anią i sami chętnie wrócimy do AZ Architektura.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Projektowanie wnętrz
5 października 2019

Bardzo polecamy współpracę z Panią Anią! Odzwierciedla ona w swoich projektach potrzeby przyszłych mieszkańców wnętrza - słucha ich sugestii, ale ma też swoje sprytne i praktyczne pomysły. Dodatkowo ma techniczną wiedzę, dzięki czemu proponowane przez nią rozwiązania są nie tylko ładne, ale i wykonalne w przewidywalnym budżecie.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Anna ZamiaraWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług