Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Anna Zamiara:

O mnie

Pracownia projektowa AZ ARCHITEKTURA powstała w 2012 roku. Przedmiotem prowadzonej działalności jest architektura wnętrz oraz architektura w zakresie projektowania budownictwa jednorodzinnego, adaptacji projektów typowych oraz nadzór nad projektami.
Współpracuję z doświadczonymi firmami budowlanymi, które zrealizują prace wykończeniowe, budowlane zgodnie z projektem oraz elementy na zamówienie takie jak, np. zabudowa meblowa. Pracownia działa na terenie Warszawy i okolic. Zapraszam do zapoznania się z portfolio prac na stronie www.facebook.pl/azarchitektura

Anna Zamiara Opinie

Projektowanie i aranżacja wnętrz
15 sierpnia 2019

Współpracowaliśmy z p. Anią przy projekcie wykończenia kuchni w mieszkaniu w Warszawie. P. Ania dała się poznać jako profesjonalista wysokiej klasy. Z pewnością możemy polecić współpracę z P. Anną Zamiarą każdemu, kto szuka sprawdzonych w praktyce usług projektowania i aranżacji wnętrz. Byliśmy bardzo zadowoleni ze współpracy

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Projektowanie i aranżacja wnętrz+1 usługa

Architekt

11 sierpnia 2019

bardzo dobra współpraca - Ania była bardzo zaangażowana i pomocna, nie tylko adresowała nasze pytania i potrzeby, ale wiedząc lepiej jakie problemy wychodzą podczas wykańczania mieszkania za wczasu przepracowywała wszystko z nami, żeby cały proces przebiegał jak najbardziej sprawnie i bezstresowo. Wielkie dzięki Aniu!

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Anna ZamiaraWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług