Studio Max

Kraków, MałopolskieOnline 2 miesiące temu
13 lat doświadczenia 5 lat na Fixly
5.0

21 opinii

(od 20 klientów)

O mnie

Dzień dobry,

Zajmujemy się projektowaniem i produkcją mebli,łóżek, mebli nietypowych,stelaży i konstrukcji metalowych, naprawami i renowacjami mebli, montażami mebli, naprawami i serwisem mebli oraz foteli biurowych.

Zapraszam do kontakt

Opinie o "Studio Max" 21

5

21 opinii (od 20 klientów)

Opinia z Fixly

Bartek

Kraków

Jestem mile zaskoczony ze na fixly znalazlem takiego fachowca jak Pan Arkadiusz. Wykonywal dla mnie meble kuchenne i lazienkowe, zrobione na wymiar. Wszystko z dużą dokładnością i staraniem. Pan Arkadiusz wyróżnia sie zaangazowaniem, chęcią pomocy i tym, ze szuka rozwiązań a nie problemów. Wysoka jakość, dbałość o detale, po pracy posprzątane i zostawiony porządek. Polecam

Opinia z Fixly

Nadia

Warszawa

Meble na wymiar+1 usługa

Polecam!
Zamówiłam szafkę do łazienki na wymiar, Panowie zrobili pomiar i projekt, montaż odbył się w umówionym terminie, nie było żadnych przesunięć, dodatkowo Panowie docięli na miejscu mebel aby idealnie przylegał do ściany (kafelkarz się nie spisał i nie było kątów 90 stopni), mieli wszystkie potrzebne narzędzia, mimo nieprzewidzianych okoliczności, na końcu posprzątali po sobie i byli bardzo mili.

Oby więcej takich firm.Opinia zewnętrzna

Jan

!!! Pilne!!! Jestem zmuszony odwołać dzisiejszą wizytę odnośnie napraw krzeseł z uwagi skręconej kostki. Studio Max wykazuje się profesjonalizmem :) mam nadzieje, że uda się przełożyć wizytę na inny termin, fizyk nie udostępnia telefonu publicznie, dlatego nie mogłem się skontaktować.

Usługi świadczone przez Studio Max 68

Cennik

    Brak cennika

    Brak cennika

    Brak cennika

    Brak cennika