Skontaktuj się z Studio Max:

O mnie

Dzień dobry,

Zajmujemy się projektowaniem i produkcją mebli,łóżek, mebli nietypowych,stelaży i konstrukcji metalowych, naprawami i renowacjami mebli, montażami mebli, naprawami i serwisem mebli oraz foteli biurowych.

Zapraszam do kontakt

Studio Max – 21 opinii (od 20 klientów)

Meble na wymiar
16 grudnia 2019

Jestem mile zaskoczony ze na fixly znalazlem takiego fachowca jak Pan Arkadiusz. Wykonywal dla mnie meble kuchenne i lazienkowe, zrobione na wymiar. Wszystko z dużą dokładnością i staraniem. Pan Arkadiusz wyróżnia sie zaangazowaniem, chęcią pomocy i tym, ze szuka rozwiązań a nie problemów. Wysoka jakość, dbałość o detale, po pracy posprzątane i zostawiony porządek. Polecam

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Pozostałe usługi stolarskie+1 usługa

Meble na wymiar

7 grudnia 2019

Polecam!
Zamówiłam szafkę do łazienki na wymiar, Panowie zrobili pomiar i projekt, montaż odbył się w umówionym terminie, nie było żadnych przesunięć, dodatkowo Panowie docięli na miejscu mebel aby idealnie przylegał do ściany (kafelkarz się nie spisał i nie było kątów 90 stopni), mieli wszystkie potrzebne narzędzia, mimo nieprzewidzianych okoliczności, na końcu posprzątali po sobie i byli bardzo mili.

Oby więcej takich firm.Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Pozostałe usługi stolarskie
25 listopada 2019

!!! Pilne!!! Jestem zmuszony odwołać dzisiejszą wizytę odnośnie napraw krzeseł z uwagi skręconej kostki. Studio Max wykazuje się profesjonalizmem :) mam nadzieje, że uda się przełożyć wizytę na inny termin, fizyk nie udostępnia telefonu publicznie, dlatego nie mogłem się skontaktować.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Studio MaxWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług