Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Oceń wykonawcę

O mnie

Nasza firma od wielu lat buduje i wymienia instalacje elektryczne (modernizuje),możemy zająć się wymianą tablic,WLZ-tów, ułożeniem instalacji TT (tv, internet, domofon videodomofon, kamery) usuwaniem wszelkich awarii ,  ułożeniem instalacji odgromowej, pomiarami.Udzielamy na wykonane przez nas prace gwarancji. Posiadamy aktualne ubezpieczenie OC firmowe. Staramy się być przede wszystkim rzetelni i uczciwi i zawsze wykonujemy prace zgodnie ze sztuką. Jak chcą Państwo najtaniej to niestety albo stety nie u nas, chcąc zrobić coś dobrze trzeba mieć wiedze, czas i sprzęt, a to wszysyko kosztuje. Zapraszamy do współpracy.

Opinie

Pozostałe usługi elektryczne+1 usługa

Instalacja elektryczna

7 sierpnia 2019

Polecam duża wiedza i sprawne wykonanie

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Pozostałe usługi elektryczne+2 usługi

Instalacja elektryczna

Alarmy i monitoring

7 sierpnia 2019

Witam,

Chciałem polecić firmę Pana Grzegorza, jest osobą która podjęła się u mnie w firmie trudnemu zadaniu połączenia wielu systemu w tym monitoringu rozpoznającego tablice rejestracyjne, dozoru polegającemu na systemie krat zbliżeniowych, wentylacji, oddymianiu oraz wykonała całą elektrykę ( dzięki pomysłowości Pana Grześka zastąpiliśmy w sporej części miedz na światłowody co pozwoliło na spore oszczędności ) oraz co najważniejsze spięciu tego wszystkiego w całość. Jestem jak najbardziej zadowolony zalecam gościa .

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Instalacja elektryczna

2 sierpnia 2019

Super zespół,

Niesamowicie profesjonalny zespół, dla którego klient stanowi najwyższą wartość. Pan Grzegorz proponował rozwiązania, które były nie tylko na bardzo wysokim poziomie jeżeli chodzi o standardy, ale również finansowo dostosowanych do naszych możliwości. Przy tym niezwykle sympatyczny i kulturalny człowiek, z którym praca to czysta przyjemność. Na pewno będziemy się z nim kontaktować w przyszłości zarówno przy małych jak i dużych tematach.
Dziękujemy!

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Wykonywane usługi

Obszar wykonywania usług