Katarzyna Apanowicz

Kraków, MałopolskieOnline 3 godziny temu
6 lat doświadczenia 5 miesięcy na Fixly
4.9

17 opinii

(od 13 klientów)

Dane firmy sprawdzone w GUS

O mnie

Adwokat z doświadczeniem procesowym i wiedzą z zakresu prawa podatkowego. Specjalizuję się w prawie pracy, ubezpieczeń społecznych oraz prawie gospodarczym, jednak pomogę również w szeroko pojętym prawie cywilnym (nieruchomości, spadki, umowy). W ramach współpracy z urzędem pracy doradzam młodym przedsiębiorcom w wyborze odpowiedniej formy opodatkowania.
Możemy się porozumieć po angielsku, słowacku lub rosyjsku.
Koszt jednorazowej porady to 150 zł brutto. W przypadku spraw wymagających innych czynności (projekt pisma, sprawa sądowa) cenę ustalimy indywidualnie.
Możemy się spotkać w kancelarii w Krakowie lub zdalnie przez Google Meet.

Opinie o "Katarzyna Apanowicz" 17

4.9

17 opinii (od 13 klientów)

Opinia z Fixly

Łukasz

Kraków

Pani Katarzyna odpowiedziała kompleksowo na moje zapytanie dotyczące najmu prywatnego. W trakcie zdalnej konsultacji temat został wyczerpany i jestem zadowolony z uzyskanej odpowiedzi. Polecam

Opinia z Fixly

Arek

Toruń

Szybko, sprawnie i na temat. Goraco polecam!

Marek

Pani Katarzyna dokładnie wysłuchała o moich okolicznościach i poświęciła mi całą godzinę, odpowiadając na pytania. Ponadto przesłała mi tego samego dnia szczegółowe opracowanie sytuacji, które szczegółowo odniosło się do wszystkich moich zagadnień. Wskazano również dalsze kroki działania w łatwym do zrozumienia języku. Oryginał umowy w języku angielskim nie sprawił Pani Katarzynie żadnego kłopotu. Serdecznie dziękuję i mam nadzieję na dalszą współpracę.

Usługi świadczone przez "Katarzyna Apanowicz" 4

Usługi prawne i administracyjne (3)

Cennik

  • Porada prawna150 zł

    Brak cennika

    Brak cennika