Skontaktuj się z Łukasz Przybecki, BeSafe:

O mnie

Firma BeSafe wyspecjalizowała się w usługach przeglądów, badań i pomiarów instalacji elektrycznych na terenie Poznania i okolic. Zajmujemy się również bieżącymi naprawami i konserwacją instalacji oraz urządzeń elektrycznych oraz montażem osprzętu i urządzeń. Poniżej przedstawiamy szerzej zakres naszych usług.

Pomiary elektryczne stanowią bardzo ważny element eksploatacji instalacji i urządzeń elektrycznych. Nowe lub remontowane instalacje elektryczne wymagają przeprowadzenia badań i pomiarów odbiorczych. Z kolei instalacje już użytkowane wymagają dokonywania regularnych kontroli ich stanu. Zgodnie z prawem budowlanym każdy właściciel lub zarządca nieruchomości powinien wykonywać pomiary kontrolne instalacji elektrycznej nie rzadziej niż raz na 5 lat. Należy mieć świadomość, że każdy ubezpieczyciel również wymaga tego typu badań w swoich polisach.
Nie mniej jednak trzeba mieć świadomość, że regularne wykonywanie przeglądów instalacji elektrycznych ma przede wszystkich wpływ na bezpieczeństwo użytkowania tych instalacji przez mieszkańców. Dlatego nie czekaj i zadbaj o bezpieczeństwo swojej rodziny! Dokonujemy przeglądów, badań i pomiarów elektrycznych na terenie Poznania i okolic (dojeżdżamy w promieniu 60 km od Poznania)

Oprócz pomiarów elektrycznych zajmujemy się również kompleksowym montażem różnego rodzaju urządzeń elektrycznych. Potrzebujesz podłączenia płyty indukcyjnej wraz z pieczątką w karcie gwarancyjnej? Potrzebujesz zamontować gniazdko elektryczne, oprawy oświetleniowe lub łączniki oświetlenia na ścianie? Nie ma sprawy! Świadczymy kompleksowe usługi elektryczne na terenie Poznania i okolic (do 60 km od Poznania). Zadzwoń do nas i powiedz, czego potrzebujesz!

Łukasz Przybecki, BeSafe – 59 opinii (od 52 klientów)

Instalacje elektryczne+2 usługi

Projekt instalacji elektrycznej

Pomiary elektryczne

6 maja 2020

Instalacja wykonana sprawnie i czysto. Bardzo dobra komunikacja z fachowcem.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Instalacje elektryczne+2 usługi

Pomiary elektryczne

Sterowanie oświetleniem

18 stycznia 2020

Rewelacja! Profesjonalnie, sprawnie i w dobrej cenie! Rozwiązał wszystkie problemy, które pojawiły sie w trakcie zmiany oświetlenia. Zdecydowanie polecam!

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Montaż płyty indukcyjnej
18 grudnia 2019

Bardzo rzetelny i pomocny elektryk. Dobry kontakt w umawianiu sie na podłączenie płyty indukcyjnej. Prace przebiegły sprawnie i fachowo. Służył dodatkowymi radami odnośnie innych kwestii związanych z oświetleniem. Polecam

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Łukasz Przybecki, BeSafeWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług