Oceń wykonawcę

O mnie

Firma BeSafe wyspecjalizowała się w usługach przeglądów, badań i pomiarów instalacji elektrycznych na terenie Poznania i okolic. Zajmujemy się również bieżącymi naprawami i konserwacją instalacji oraz urządzeń elektrycznych oraz montażem osprzętu i urządzeń. Poniżej przedstawiamy szerzej zakres naszych usług.

Pomiary elektryczne stanowią bardzo ważny element eksploatacji instalacji i urządzeń elektrycznych. Nowe lub remontowane instalacje elektryczne wymagają przeprowadzenia badań i pomiarów odbiorczych. Z kolei instalacje już użytkowane wymagają dokonywania regularnych kontroli ich stanu. Zgodnie z prawem budowlanym każdy właściciel lub zarządca nieruchomości powinien wykonywać pomiary kontrolne instalacji elektrycznej nie rzadziej niż raz na 5 lat. Należy mieć świadomość, że każdy ubezpieczyciel również wymaga tego typu badań w swoich polisach.
Nie mniej jednak trzeba mieć świadomość, że regularne wykonywanie przeglądów instalacji elektrycznych ma przede wszystkich wpływ na bezpieczeństwo użytkowania tych instalacji przez mieszkańców. Dlatego nie czekaj i zadbaj o bezpieczeństwo swojej rodziny! Dokonujemy przeglądów, badań i pomiarów elektrycznych na terenie Poznania i okolic (dojeżdżamy w promieniu 60 km od Poznania)

Oprócz pomiarów elektrycznych zajmujemy się również kompleksowym montażem różnego rodzaju urządzeń elektrycznych. Potrzebujesz podłączenia płyty indukcyjnej wraz z pieczątką w karcie gwarancyjnej? Potrzebujesz zamontować gniazdko elektryczne, oprawy oświetleniowe lub łączniki oświetlenia na ścianie? Nie ma sprawy! Świadczymy kompleksowe usługi elektryczne na terenie Poznania i okolic (do 60 km od Poznania). Zadzwoń do nas i powiedz, czego potrzebujesz!
zapraszamy na naszą stronę: www.pomiary-poznan.pl

Wykonywane usługi

Opinie

Instalacje elektryczne

4 kwietnia 2019

Uprzejmie zaproponował spotkanie i wyraził chęć wykonania usługi.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Instalacje elektryczne

1 kwietnia 2019

Pan Łukasz profesjonalnie podszedł do pracy - gniazdka zostały zamontowane zgodnie z poleceniem. Posiadał ze sobą profesjonalny sprzęt, szybko odpowiadał za wiadomości. Wystawił fakturę VAT. Polecam!

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Instalacje elektryczne

7 marca 2019

Pełna klasa i profesjonalizm. Szybko, sprawnie, bezproblemowo.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Obszar wykonywania usług