Oceń wykonawcę

O mnie

Firma BeSafe wyspecjalizowała się w usługach przeglądów, badań i pomiarów instalacji elektrycznych na terenie Poznania i okolic. Zajmujemy się również bieżącymi naprawami i konserwacją instalacji oraz urządzeń elektrycznych oraz montażem osprzętu i urządzeń. Poniżej przedstawiamy szerzej zakres naszych usług.

Pomiary elektryczne stanowią bardzo ważny element eksploatacji instalacji i urządzeń elektrycznych. Nowe lub remontowane instalacje elektryczne wymagają przeprowadzenia badań i pomiarów odbiorczych. Z kolei instalacje już użytkowane wymagają dokonywania regularnych kontroli ich stanu. Zgodnie z prawem budowlanym każdy właściciel lub zarządca nieruchomości powinien wykonywać pomiary kontrolne instalacji elektrycznej nie rzadziej niż raz na 5 lat. Należy mieć świadomość, że każdy ubezpieczyciel również wymaga tego typu badań w swoich polisach.
Nie mniej jednak trzeba mieć świadomość, że regularne wykonywanie przeglądów instalacji elektrycznych ma przede wszystkich wpływ na bezpieczeństwo użytkowania tych instalacji przez mieszkańców. Dlatego nie czekaj i zadbaj o bezpieczeństwo swojej rodziny! Dokonujemy przeglądów, badań i pomiarów elektrycznych na terenie Poznania i okolic (dojeżdżamy w promieniu 60 km od Poznania)

Oprócz pomiarów elektrycznych zajmujemy się również kompleksowym montażem różnego rodzaju urządzeń elektrycznych. Potrzebujesz podłączenia płyty indukcyjnej wraz z pieczątką w karcie gwarancyjnej? Potrzebujesz zamontować gniazdko elektryczne, oprawy oświetleniowe lub łączniki oświetlenia na ścianie? Nie ma sprawy! Świadczymy kompleksowe usługi elektryczne na terenie Poznania i okolic (do 60 km od Poznania). Zadzwoń do nas i powiedz, czego potrzebujesz!
zapraszamy na naszą stronę: www.pomiary-poznan.pl

Wykonywane usługi

Opinie

Instalacje elektryczne

February 17, 2019

facet fachowiec w stu procentach,przyjechał ze sprzętem zrobił swoje i do domku,przyznam że skasował też normalnie jak chłowiek gdzie inni chcieli dużo więcej

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Instalacje elektryczne

February 2, 2019

Fachowe wykonanie wszystkich prac. Użycie sprzętu który pozwolił zminimalizować miejsca skuwane oraz praktycznie wyeliminować kurz z kucia. Polecam.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Instalacje elektryczne

February 1, 2019

Super praca, wszystko na czas, równo, bardzo elegancki i młody pan, serdecznie polecam!

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Obszar wykonywania usług