Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Oceń wykonawcę

O mnie

11000zł stan surowy budynku 50m2 .Pozdrawiam-Przemek.

UWAGA: UBOLEWAM TYLKO NAD TYM ,ŻE OPINIE PISZĄ LUDZIE NIE UCZCIWI , TACY CO FINANSOWO OSZUKUJĄ , A JAK CZŁOWIEK ODZYSKUJE KASE TO POTEM SIĘ MSZCZĄ OPINIAMI ,, DLA MNIE NAJWAŻNIEJSZE SĄ OPINIE TYCH 150 INNYCH KLIENTÓW -ZADOWOLONYCH , I ONI NIE MUSZĄ NIC PISAĆ .

Opinie

Remont łazienki / toalety

11 grudnia 2018

Niestety oceniając tego pana brakuje skali oceny. Zero fachowości, dojenie gotówki , wreszcie zejście z robót przed skończeniem. Ostrzegam wszystkich - i tak będziecie musieli wynająć kogoś innego, kto naprawi fuszerki i zrobi waszą łazienkę praktycznie od nowa. Remont mojej trwał dwa miesiące , teraz wynająłem prawdziwie kompetentną firmę. Gwiazdkę musiałem podkreślić bo fixly nie chciało przyjąć mojej oceny.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Układanie płytek

26 września 2018

Firma Pana Wieczorka nie nadaje sie nawet do pchania karuzeli. Zero szacunku do klienta, brak profesjonalizmu oraz doświadczenia. Każdemu odradzam tą firmę!

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Odpowiedź od wykonawcy:

Odpowiem krótko na to oszczerstwo ,, gdyby Pan zapłacił za wykonanie zlecenia to robiłbym Panu następne , ale jak Pan nie płacisz to poszedłem na inną robotę , a Pan teraz się mści w internecie na mnie , , ale mnie to nie rusza .

BUD-WAPWykonawca, Poznań

Wykonywane usługi

Projektowanie

Meble i zabudowa

Hydraulik

Obszar wykonywania usług