Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Bartłomiej Żuchowski:

O mnie

Moja oferta skierowana jest do klientów indywidualnych oraz firm poszukujących rozwiązań dopasowanych do indywidualnych potrzeb. Każde zlecenie jest realizowane od początku do końca we współpracy z zamawiającym, aby jak najlepiej dopasować gotowy produkt do potrzeb jakie ma zaspokajać. Do realizacji każdego projektu podchodzę „jak dla siebie” - zarówno pod kątem funkcjonalności, dbałości o wykonanie, jak i wykorzystywanych materiałów, zawsze jednak mając na uwadze klienta i jego oczekiwania.

Bartłomiej Żuchowski Opinie

Renowacja i odnawianie mebli
30 września 2019

Serdecznie Panu dziękuję i przepraszam ale muszę zrezygnować z usługi liczyłam się z mniejszymi kosztami niemniej dziekuję za dokładny opis zlecenia Jest Pan bardzo profesjonalny i miło było nawiązać z Panem kontakt może w przyszłosci będę prosiła Pana o pomoc .Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam Dzidka🙂

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Meble na wymiar
12 sierpnia 2019

Pan Bartłomiej to profesjonalista. Jego praca cechuje się dużą dokładnością, komunikacja przebiega bardzo dobrze, zamawiając nie ma się poczucia kupowania kota w worku (bo wszystko jest dokładnie omówione).

Polecam i pozdrawiam

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Renowacja i odnawianie mebli
12 lipca 2019

Pan Bartłomiej wykonuje swoją pracę bardzo profesjonalnie i dokładnie. Jestem bardzo zadowolona z efektów Jego pracy. Pan Bartłomiej jest bardzo kontaktowy i ustalanie wszystkich szczegółów i terminów nie sprawiało żadnych problemów. Z przekonaniem polecam usługi Pana Bartłomieja.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Bartłomiej ŻuchowskiWykonywane usługi

Meble i zabudowa

Obszar wykonywania usług