Oceń wykonawcę

O mnie

Oferujemy pełen zakres usług remontowo/wykończeniowych, zlecenia wykonany przy atrakcyjnych cenach, solidnie, szybkie terminy, pozdrawiam zapraszam do kontaktu Damian :)

Wykonywane usługi

Opinie

Posadzki

10 maja 2019

Bardzo dziękuję firmie Pana Damiana Jankowiaka który na mej działce wykonywał fundament pod domek.Przez Panów którzy to wykonywali zostałem pozytywnie zaskoczony ich profesjonalnym podejściem do wykonywanej pracy a wynikiem tego jest terminowe i rzetelne wykonanie zlecenia. Ich fachowe porady pomogły mi w podejmowaniu na miejscu decyzji które były przydatne do prawidłowego wykonania zleconych robót. W mej ocenie firma zasługuje na najwyższą ocenę i będę ich polecał każdemu potrzebujacemu. Panowie jeszcze raz bardzo dziękuję.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Usługi murarskie

5 maja 2019

Polecam każdemu usługi Pana Damiana.
Zleciliśmy wykonanie obudowy kominka jedynie na podstawie naszych wyobrażeń. Panowie sami zrobili projekt, wybrali materiał wykonania i sposób wykonania obudowy. Robota zrobiona bezwzględnie dobrze i czysto, efekt końcowy zgodny z naszymi wyobrażeniami.
Bardzo dobra cena usługi. Czas realizacji w 3 etapach oceniam na bardzo dobry wykonane przed deadline, montaż w 6 godzin ze sprzątaniem. Warto zaznaczyć że elementy konstrukcyjne zostały wykonane ręcznie.
Jednym słowem polecam, numer zapisany w grupie fachowców.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Obszar wykonywania usług