Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Damian Kruc:

O mnie

Jesteśmy małą firmą oferującą profesjonalne i kompleksowe usługi remontowo wykończeniowe na terenie Krakowa i okolic.

Posiadamy duże doświadczenie praktyczne oraz bardzo dobre i nowoczesne zaplecze techniczne. Naszymi klientami są zarówno osoby prywatne jak i duże firmy. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Zapewniamy fachową pomoc w adaptacji wnętrz oraz doborze, zakupie i transporcie materiałów.

Gwarantujemy uczciwość (brak ukrytych opłat), terminowość oraz wysoką jakość wykonywanych usług przy jednoczesnym zachowaniu konkurencyjnych cen. Zachęcamy do współpracy !

Damian Kruc Opinie

Malowanie ścian
11 czerwca 2018

Panowie wydawali się bardzo sympatyczni. Przyjechali na wycenę ale nie pojawili się w umówiony dzień. Nie odpisują na wiadomości, nie odbierają telefonów od trzech dni. Rozumiem że może zdarzyć się jakaś sytuacja losowa jednak należy w takim przypadku powiadomić klienta albo anulować zlecenie. Wystarczyłby przecież krótki sms. Szkoda że tak skończyło się to zlecenie. Niestety nie mogę polecić tak nierzetelnej ekipy.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Damian KrucWykonywane usługi

Meble i zabudowa

Złota rączka

Obszar wykonywania usług