Skontaktuj się z Tomasz Krawczyk:

O mnie

Wiemy jak dobrać produkt spełniający Twoje oczekiwania – w każdym specjalistycznym sklepie DDD Dobre Dla Domu do Twojej dyspozycji są profesjonalnie przygotowani pracownicy. Pomogą w wyborze odpowiednich paneli podłogowych, podłóg drewnianych i drzwi. Zaprezentują towar dostępny u producentów, pokażą dostępne próbniki, odpowiedzą na wszystkie pytania i doradzą w kwestiach technicznych.

Usługa pomiaru pozwoli Ci uniknąć problemów z niedokładnym obliczeniem ilości potrzebnych paneli, podłóg lub odpowiednich wymiarów skrzydeł drzwiowych. Nasi specjaliści przyjadą do Ciebie w umówionym terminie, zmierzą dokładnie pomieszczenie lub otwory drzwiowe. Określą przy tym ilość i parametry potrzebnych produktów. Usługa pomiaru jest szczególnie przydatna, gdy montaż ma nastąpić w pomieszczeniu o niestandardowej bryle - z wnękami, filarami itp.

Zakup towaru z usługą to także oszczędność ok 12% ceny produktów, ponieważ przy zakupie produktów z usługą montażu obowiązuje 8% stawka podatku VAT zarówno na usługę oraz zakupiony towar
Cena montażu jest ustalana przez sklep indywidualnie z każdym klientem na podstawie przeprowadzonego wcześniej pomiaru pomieszczenia, w którym mają zostać zamontowane panele, bądź podłogi drewniane (w przypadku drzwi dokonujemy dokładnego pomiaru otworu drzwiowego).

DDD Dobre Dla Domu w swojej bogatej ofercie posiada produkty najwyższej jakości. Montaż tych produktów realizowany jest przez profesjonalne ekipy montażowe. Wszystkie produkty i usługa montażu objęte są odpowiednimi gwarancjami.

Doradztwo + Projektowanie +Pomiar +Transport +Montaż +Gwarancja

Tomasz Krawczyk – 1 opinia (od 1 klienta)

Montaż drzwi
12 lipca 2018

To już kolejna współpraca z tą firmą i nie ostatnia. Obsługa klienta na wysokim poziomie!

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Tomasz KrawczykWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług