Skontaktuj się z Denys Holdyshchuk:

O mnie

Golden Service Poland to spółka z siedzibą w Krakowie. Przedsiębiorstwo prowadzi działalność na terenie miasta oraz na obszarze całej Polski. Działa w branży przeprowadzkowej, dlatego dysponuje samochodami do przewożenia ładunków, w tym ciężkich i wielkogabarytowych przedmiotów. Na czas transportu ładunki są przez pracowników spółki skutecznie zabezpieczane za pomocą pasów, folii oraz kartonów. Firma Golden Service Poland odpowiada też za pakowanie przedmiotów, znoszenie ich do auta oraz wnoszenie po dojechaniu na miejscu. W przypadku większych elementów możliwe jest ich rozkręcenie i późniejsze staranne zmontowanie do pierwotnego stanu.

Golden Service Poland w ramach usług transportowych obsługuje przeprowadzki na rzecz osób fizycznych, podmiotów gospodarczych i instytucji. Prowadzone są przeprowadzki domów jednorodzinnych i mieszkań, w tym te wynikające z eksmisji. Możliwe są również przeprowadzki biur, urzędów, magazynów i innych obiektów firmowych. Usługi wykonywane są między innymi pomiędzy miastami.

W ramach przeprowadzek Golden Service Poland przewozi przede wszystkim meble, na przykład fotele, kanapy, stoły, krzesła, regały i szafy. Uszkodzone sprzęty, które nie są potrzebne klientom, może poddać utylizacji. Zajmuje się też transportowaniem wymagających szczególnej uwagi antyków, takich, jak stare meble, sprzętu komputerowego i urządzeń RTV oraz AGD. Samochodami należącymi do firmy przewożone są również ciężkie sejfy i kasy pancerne, a także maszyny różnego rodzaju.

Denys Holdyshchuk – 123 opinie (od 56 klientów)

54 opinie z Fixly

Denys HoldyshchukWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług