Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Oceń wykonawcę

O mnie

Nasza firma zajmuje się sprzedażą i montażem architektury ogrodowej. Specjalizujemy się w montażu tarasów z modrzewia syberyjskiego oraz deski kompozytowej. Ponadto wykonujemy pergole, zadaszenia, domki ogrodowe, wiaty, ogrodzenia panelowe itp. Oferujemy kompleksową usługę od pomiaru po wykonanie. Gwarantujemy pełen profesjonalizm i zaangażowanie w trakcie realizacji inwestycji. Zapraszamy do kontaktu.

Opinie

Budowa i zadaszenie tarasu

1 sierpnia 2019

Polecam na 100%. Od pierwszej rozmowy telefonicznej, poprzez wycenę, organizację (Panowie przyjechali przygotowani do wykonania zlecenia ze wszystkim potrzebnym do zbudowania tarasu; materiał, narzędzia itd.) dzięki czemu w dwa dni pracy (ciężkiej) postawili mój taras. Jest piękny. Na dodatek wszystko w przyjemnej atmosferze, zero narzekania mimo że pogoda (ekstremalna albo upał albo ulewa) nie pomagała.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Budowa i zadaszenie tarasu

7 lipca 2019
Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Wykonywane usługi

Obszar wykonywania usług