PAPAJ KONTENERY

Wieliczka, MałopolskieOnline ponad rok temu
7 lat doświadczenia 2 lata na Fixly Firma

Dane firmy sprawdzone w GUS

O mnie

Jesteśmy profesjonalną firmą, odpowiedzialną za wywóz gruzu, ziemi, śmieci po budowlanych, wielkogabarytowych. Docieramy zarówno do klientów indywidualnych jak i firm na terenie całego Krakowa Wieliczki, Niepołomic i okolic.

Oferujemy usługi w bardzo atrakcyjnych cenach oraz gwarantujemy terminowość wykonywanych zleceń. Oferujemy Państwu usługi minikoparki, a także HDS.

Prosimy o kontakt telefoniczny w celu omówienia szczegółów i dopasowania odpowiedniej dla Państwa usługi. Posiadamy numer w BDO i wystawiamy wszystkie niezbędne dokumenty w tym faktury VAT. W przypadku większych ilości zleceń cena podlega negocjacji.

Nasza firma wywozi także odpady sezonowe (zielone) - mają Państwo problem z liśćmi, skoszoną trawą, gałęziami? Zachęcamy do kontaktu z nami, pomożemy! Stawiamy na najwyższej klasy jakość, fachowość i zadowolenie klienta!

Odpowiemy na wszystkie pytania. Jeżeli nie są Państwo pewni jaka usługa będzie dla Was najkorzystniejsza - prosimy o kontakt. Zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą.

Opinie o "PAPAJ KONTENERY"

Brak opinii.

Usługi świadczone przez PAPAJ KONTENERY 8

Cennik

    Brak cennika

    Brak cennika

    Brak cennika

    Brak cennika