Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Dominik Boryczko:

O mnie

Oferuję pełen zakres usług remontowo-budowlanych. Do pracy podchodzę z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Każde zlecenie wykonuję "jak u siebie w domu", z indywidualnym podejściem do powierzonego mi zadania. Wyceny dokonuję zawsze na podstawie oględzin. W razie potrzeby, chętnie doradzę przy planowaniu remontu i pomogę wybrać odpowiednie materiały, które również jestem w stanie zorganizować.
Wykonywana przeze mnie praca jest moją pasją. Zapraszam do skorzystania z mojej oferty.

Dominik Boryczko Opinie

Elewacja domu+2 usługi

Remont mieszkania

Adaptacja poddasza

10 października 2019

Polecam Kompleksowe Usługi Remontowo-Budowlane Pana Dominika Boryczko.
Estetyka pracy, wysoka jakość wykonania, stały kontakt z klientem oraz doradztwo na każdym etapie prac - to tylko część pozytywów wykonawcy. Nie sposób wymienić tutaj wszystkich.
Na pewno z czystym sumieniem polecam Pana Dominika i jestem w pełni zadowolony z Jego usług.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Elewacja domu
19 września 2019

Wspaniały fachowiec i człowiek. Remont i budowa z Panem Dominikiem to prawdziwa przyjemność. To zdecydowanie najlepsza ekipa budowlana jaką zatrudnialiśmy do remontu i przebudowy naszego domu. Nie ma dla Pana Dominika rzeczy niewykonalnej. Dysponuje fachowym sprzętem, poleca dobre materiały, doradza gdy coś z wykonywanych prac można byłoby zrobić lepiej, bardziej ekonomicznie i trwale.
Słowny, rzetelny, dokładny i z wyczuciem estetycznym. I co się rzadko zdarza ekipom budowlanym - codziennie na koniec pracy porządkuje teren budowy. Bardzo dziekujemy i liczymy na przyszłe prace w naszym domu :)

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Remont mieszkania
21 sierpnia 2019

Polecam. Pan Dominik to świetny fachowiec! Szczerze polecam!

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Dominik BoryczkoWykonywane usługi

Budowa domu

Montaż i naprawa

Ogród

Obszar wykonywania usług