Dominik LIPKA Polecany!

Łódź, ŁódzkieOnline godzinę temu
6 lat doświadczenia 3 lata na Fixly
4.5

61 opinii

(od 35 klientów)

O mnie

Witam.
Zajmujemy się remontem mieszkań oraz domów, pomieszczeń gospodarczych, w zakres naszych prac wchodzą wszystkie prace związane z odnowieniem
pomieszczeń.np: renowacja ścian, gładź gipsowa, tynki wewnętrzne, malowanie, instalacja hydrauliczna. Oferujemy również montaż mebli.
Oferujemy doradztwo w zakresie technologii oraz zastosowania odpowiednich materiałów.
Zapraszamy.

Opinie o "Dominik LIPKA" 61

4.5

61 opinii (od 35 klientów)

31 grudnia 2020

Opinia z Fixly

Paweł

Łódź

Malowanie ścian

28 listopada 2020

Opinia z Fixly

Anna

Łódź

Konstrukcje z płyt gk+2 usługi

Tak naprawdę długo nosiłam się z wystawieniem opinii na temat firmy Pana Dominika, bo z jednej strony to sympatyczny człowiek, który z dużą kulturą osobistą podchodzi do zgłaszanych mu uwag. Z drugiej jednak strony korzysta z pracy podwykonawców, którzy już nie są terminowi i nie wykonują swojej pracy w szczególnie dbały sposób i niestety mają problemy z nałogami ( o czym otwarcie mówi właściciel firmy), co z kolei powoduje spore opóźnienia,bo planu B zwyczajnie nie ma. W naszym przypadku opóźnienie wyniosło ponad miesiąc. Co więcej, na koniec oszacowaliśmy procentowe wykonanie punktów umowy i niestety było sporo niedoróbek ( krzywe półki z GK, krzywe parapety, zacieki z farby, sufit malowany 8 razy, bo były zacieki itp.itd.), dodatkowo zniszczono nam panele w jednym z pokoi. Reasumując, gdybym miała ponownie wybrać tę firmę, to zważywszy na ogrom nerwów spowodowany brakiem terminowości raczej bym się nie zdecydowała.. Najbardziej przerażające były tygodnie pracy, które potrafiły i to dosyć często rozpocząć się w środę lub wykonawca wpadający po tygodniu nieobecności na 1h i uciekający do innej pracy, do której skierował go Pan D. Remont niestety wspominam dosyć traumatycznie. Dodatkowo, naprawdę lubię płacić za dobrze wykonaną pracę, a tutaj sporą ilość incydentów, zarówno jakościowych, jak i terminowych spowodowała,że sama po tym remoncie miałam niesmak, a nie o to chyba w tym wszystkim chodzi.

25 listopada 2020

Opinia z Fixly

Marcin

Łódź

Malowanie ścian+2 usługi

Zdecydowanie nie polecam tego Pana, nieterminowo, niedokładnie niezgodnie z zamówieniem

Usługi świadczone przez "Dominik LIPKA" 60