Skontaktuj się z Gracjan Rosik, DRAŃ OD PRAŃ:

O mnie

Masz dosyć plam na swojej kanapie, a może fotel stał się nowym legowiskiem twojego kota? Problemów z tapicerką może być wiele, plamy po jedzeniu, soku, winie, kawie, nieprzyjemne zapachy, uporczywe zabrudzenia z którymi sobie nie radzisz. Niestety nie ma złotego środka na zachowanie bezustannej czystości tapicerki, szczególnie gdy w domu są dzieci lub zwierzęta. Jest jednak sposób na przywrócenie świeżości oraz czystości meblom tapicerowanym, tym sposobem jest pranie ekstrakcyjne, które wraz z użyciem specjalistycznych środków piorących wydobędzie z tkaniny bród pozostawiając przy tym delikatny i miły zapach. Jest jedno "ale" pranie musi wykonać profesjonalista, znający specyfikę tkanin oraz sposoby wywabiania plam. Sama wiedza nie wystarczy, do prawidłowego prania konieczny jest odkurzacz piorący tzw. ekstraktor oraz niezliczone środki chemiczne zapewniające czystość każdego rodzaju tkaniny.

Pamiętaj również o tym, iż większość "sezonowych praczy" zaniża ceny swoich usług kosztem tanich i nieskutecznych środków piorących. Rezultat takiego prania jest wyjątkowo mizerny, klient odczuwa rozczarowanie, tapicerka jest przemoczona i niedoprana. Pozorna oszczędność okazuje się bolesnym doświadczeniem dla klienta, gdyż musi zamówić kolejnego "pracza".

Jeśli zatem jesteś zdecydowany na pranie tapicerki i cenisz sobie profesjonalizm w postaci doświadczenia, specjalistycznej wiedzy, markowych środków piorących oraz urządzeń marki KÄRCHER wybierz moją ofertę - z pewnością nie zawiedziesz się!

Obejrzyj na Facebooku zdjęcia z wykonanych przeze mnie prań i przekonaj się, że najbardziej uporczywe zabrudzenia można doprać :)
https://www.facebook.com/DranOdPran/

Specjalizuję się również w neutralizacji przykrych zapachów takich jak:
- mocz zwierzęcy i ludzki
- nikotyna
- ropa i benzyna
- wymiociny
oraz wiele innych zapachów organicznych i nieorganicznych.

Do neutralizacji uporczywych zapachów stosuję środki ONA, preparaty całkowicie bezpieczne dla ludzi i zwierząt bazujące na naturalnych olejkach eterycznych. Wykorzystywane przeze mnie środki ONA nie są toksyczne - moi klienci mogą być pewni, że preparat nie zaszkodzi dzieciom ani zwierzętom. Preparaty ONA są najbardziej skutecznymi środkami dostępnymi obecnie na rynku, ich wysoka jakość oraz silne działanie nie mają sobie równych!

Wśród wykonywanych usług, oferuję również pranie tapicerki samochodowej, oraz kompleksowe czyszczenie wnętrza samochodu, na które składa się precyzyjne odkurzanie, dokładne czyszczenie i zabezpieczenie plastików, mycie szyb i neutralizacja przykrych zapachów. Posiadaczom aut z tapicerką skórzaną mogę zaoferować prawdziwe spa samochodowe w postaci najlepszych na rynku środków do czyszczenia skór oraz impregnacji firmy Zymöl. Możliwa współpraca z dealerami oraz właścicielami komisów samochodowych na warunkach preferencyjnych.

#dranodpran #praniekanap #pranienaroznikow #pranietapicerki #praniedywanow #taniepranie #karcher #neutralizacjazapachow #ona #usuwanieplam #czyszczenietapicerkisamochodowej #czyszczenietapicerkiskorzanej #zymol

Gracjan Rosik, DRAŃ OD PRAŃWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług