Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Marek Es:

O mnie

Wykonuje remonty kompleksowo .NIE BIORE ZALICZEK PRZED ROZPOCZECIEM ZLECENIA. ZAWÓD WYUCZONY,NIE JESTEM BUDOWLANCEM Z PRZYMUSU LECZ Z PASJI.Ukladanie glazury,gładz gipsowa,malowanie,tapetowanie,ukladanie paneli , parkietu ,montaż drzwi, izolacje termiczne i akustyczne . Instalacje wod_kan ,inst.elektryczne, istalacje CO bez instalowania kotlow i inny urzadzen grzewczych .Posiadam własne narzędzia oraz transport.

Marek Es Opinie

Remont mieszkania
6 października 2019

Profesjonalnie, sprawnie i bezproblemowo. Takie osoby można polecać z czystym sumieniem. Pan Marek zrealizował remont kuchni i części pokoju. .Wszystko jest równo, porządnie i profesjonalnie zrobione. W dodatku był bardzo pomocny przy podejmowaniu wielu decyzji. A przy tym cenię Pana Marka za b wysoką kulturę osobistą.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Pogotowie hydrauliczne
15 marca 2019

Pan Marek przyjechał w ustalonym terminie. Wszystko zostało naprawione - szybko i sprawnie. Bardzo miły kontakt! W razie potrzeby w pierwszej kolejności będę dzwonić do tego fachowca.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Remont domu
10 lutego 2019

Zgrana ekipa, duza wiedza i umiejetnosci , bardzo elastyczny wykonawca, wyposazeni w profesjonalne narzedzia , pracuja czysto i nie dluzej niz 8 godzin dziennie . Pierwszy raz w zyciu mam kontakt z budowlancami , ktorzy nie pija alkoholu, nie pala papierosow i nie przeklinaja. Cenowo jak za taka fachowosc moze byc . Mieli kilka dni poslizgu ,ale punktualnosc do cecha ludzi próznych . Polecam bez wahania

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Marek EsWykonywane usługi

Montaż i naprawa

Usługi prawne i administracyjne

Złota rączka

Obszar wykonywania usług