Skontaktuj się z Tomasz Gawrych, INFORCAM:

O mnie

Zajmujemy się instalacją systemów monitoringu wizyjnego w domach, firmach, sklepach, szpitalach, centrach handlowych itp. Szukasz profesjonalnego systemu telewizji przemysłowej? Dobrze trafiłeś! Skontaktuj się z nami, a zajmiemy się przygotowaniem dla Ciebie instalacji od A do Z. Urządzenia zostaną dobrane odpowiednio do obiektu, a Ty będziesz mieć dostęp do obrazu przez internet - przez całą dobę!

Systemy alarmowe montowane przez firmę INFORCAM są nie tylko niezawodne, ale również niezwykle łatwe w obsłudze, ze względu na przejrzysty, intuicyjny sposób obsługi. Oczywiście szybki i sprawny montaż systemów alarmowych to nie wszystko - dodatkowo przeprowadzamy darmowe szkolenie z obsługi systemu. Nasze instalacje zintegrowane są z telewizją przemysłową, co pozwala na jeszcze większą kontrolę bezpieczeństwa. Dodatkowo, w przypadku zagrożenia w monitorowanym obiekcie, klient otrzymuje powiadomienie SMS.

Nasze usługi dopasowujemy do indywidualnych potrzeb Klienta. Urządzenia wchodzące w skład zestawu monitoringu lub zestawu alarmowego dobierane są do konkretnego obiektu, po wcześniejszych konsultacjach z doradcami, którzy szybko i sprawnie wycenią rozwiązanie najodpowiedniejsze dla Klienta.

SPRZEDAŻ - MONTAŻ - SERWIS - OBSŁUGA INFORMATYCZNA

ZAPYTAJ NASZEGO KONSULTANTA O SZCZEGÓŁY.

INFOLINIA CZYNNA: PN-PT 10:00-16:00

Tomasz Gawrych, INFORCAMWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług