Jakub Szymanowski, Brand.Stones s.c.

Poznań, WielkopolskieOnline ponad 2 lata temu
5 lat doświadczenia Firma
5.0

3 opinie

(od 1 klienta)

Dane firmy sprawdzone w GUS

O mnie

Fotografia

W internecie zdjęcie może sprzedać wszystko, dlatego w tym zakresie skorzystaj z profesjonalnego rozwiązania. Specjalizujemy się w sesjach produktowych, reklamowych oraz kulinarnych. Sesje przeprowadzamy studyjnie, bądź w wyznaczonym przez klienta miejscu. Zawsze stawiamy na jakość, którą można zobaczyć w naszym portfolio.

Strony/sklepy internetowe

Zwracamy uwagę na istotne elementy strony internetowej, jak nawigacja, interaktywność, użyteczność, architektura informacji oraz interakcja elementów tekstu, zdjęć, hiperłączy i filmów. Tworzymy treści oraz potrzebne grafiki, w efekcie czego dostarczamy przejrzyste i responsywne strony internetowe.

Projektowanie graficzne

Jest to elementarny i obowiązkowy element do zbudowania odpowiedniego wizerunku marki. Odpowiednie projektowanie identyfikacji wizualnej sprawi, że klienci obdarzą Twoją markę zaufaniem i zrozumieją, że mają do czynienia z profesjonalistami. Zapewnimy projektowanie oraz wydruk.

Opinie o "Brand.Stones s.c." 3

5

3 opinie (od 1 klienta)

Opinia zewnętrzna

Kamila

Foldery reklamowe+2 usługi

Super ekipa, projekt logo zakończyli w ciągu 7 dni. Świetne doradztwo, innowacyjne pomysły. Kompleksowe podejście do klienta.

Usługi świadczone przez Brand.Stones s.c. 58

Cennik

    Brak cennika

    Brak cennika

    Brak cennika

    Brak cennika