Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Łukasz Maderak, Goldservice:

O mnie

Oferuje szeroki zakres usług remontowych wewnętrznych jak i zewnętrznych.Na rynku działam już od 12 lat. Do pracy podchodzę z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem.Każde zlecenie traktuję idywidualnie , a wyceny dokonuję na podstawie oględzin.W razie potrzeby, chetnie doradzę co do wyboru materiałów czy też ewentualnych rozwiązań. Szczególowy zakres wykonywanych przeze mnie usług mozna znaleść na moim profilu.

Łukasz Maderak, Goldservice Opinie

Usługi brukarskie
16 września 2019

Przedmiotem zlecenia było położenie ok 100 m kw kostki brukowej plus ok 50 m kw. tarasu z płyt betonowych. Wszystko wyszło super. Nie było żadnych niespodzianek związanych ze wzrostem kosztów itp. Wszystko jasno i przejrzyście.
Pan Łukasz jest bardzo dokładny i estetyczny. Potrafi doradzić w kwestii doboru wzorów itp.
Polecam w 100 %.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Usługi brukarskie
1 lipca 2019

Pojedyncze miejsce parkingowe z kostki brukowej wykonane zostało solidnie i szybko. Panowie znali się na swoje pracy. Narazie nie mam żadnych zastrzeżeń i z czystym sumieniem mogę polecić firmę.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Usługi brukarskie
6 czerwca 2019

Nie polecam. Zadzwoniłem do Pana i umówiłem się na piątek na spotkanie. Czekałem aż przyjedzie aż ostatecznie dostałem sms'a że nie może. Przenieśliśmy spotkanie na poniedziałek-wtorek. Na zapytanie o której godzinie nie dostałem odpowiedzi. Zadzwoniłem w poniedziałek. Pan odebrał i obiecał że godzinę będzie wiedział wieczorem i że mnie poinformuje. NIe poinformował. Przez dwa dni próbowałem się skontaktować telefonicznie/sms. Osoba nie odbiera i nie odpisuje. Każdemu może coś wypaść, ale z przyzwoitości można poinformować o tym. Jeżeli na etapie umawiania się są problemy to co będzie dalej?

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Odpowiedź od wykonawcy:

Współczuje wykonawcy który będzie u Pana wykonywał ten 16m2 taras, bo z rozmowy wynikło że się Panu nie spieszy, to po pierwsze po drugie powiedziałem że się odezwę w tygodniu a najprawdopodobniej na początku tygodnia poniedziałek ,wtorek skoro się nie odezwałem to znakiem tego że nie dałem rady , są rzeczy ważne i ważniejsze , a to że Panu brak cierpliwości to już nie moja winna. Po za tym miałem Panu dać max 1godzinę wcześniej znać bo jak coś to Pan podjedzie bo ma niedaleko, ja pracy biurowej nie mam tylko zapierniczam na budowie i na pierwszym miejscu są klienci u których wykonujemy zlecenia , niestety tak się zdarzyło że po całym dniu roboty , po prostu zapomniałem odpisać na smsa ,jak również odzwonić .Bezczelnie Pan kłamie ponieważ dostał Pan informacje( dokładnie 05.06.2019rok godzina 10:56:00) że niestety nie dam rady na razie podjechać i przepraszam za wcześniejszy brak odpowiedzi , to co Pan zrobił odgroził się że wystawi mi komentarz odpowiedni, szantaże na mnie nie działają i nie rzucę wszystkiego bo Pan ma swoje widzi mi się. Swoją drogą dziwny z Pana człowiek bo kilka razy mi się podobne sytuacje zdarzyły i nikt nie miał pretensji, ale pewnie to byli normalni życiowi ludzie którzy nie byli zamknięci w swoim świecie i wiedzą że w życiu nie raz tak bywa, cóż są ludzie i ludziska. Zaniżył mi Pan znacznie opinie a nawet u Pana nie byłem , więc nie wiem czy to jest adekwatna ocena do stanu rzeczywistego , bo co innego jak bym rozpoczął prace i nie dokończył itd. Więc zszargał Pan dobre imię firmy na podstawie jednego dnia bo w poniedziałek rozmawialiśmy a w środę przed południem dostał Pan informację a Pan piszę że jeszcze przez dwa dni się próbował ze mną kontaktować co jest kłamstwem , pisze Pan że nie odbieram i nie odpisuje a przecież sam Pan przyznał że rozmawiał ze mną w poniedziałek i wieczorem miałem dać znać , w środę dostał Pan wiadomość , co do problemów to ja żadnych nie miałem sam sobie je Pan stworzył ( bo brakuje Panu cierpliwości).Jak Pan zauważył jest Pan jedynym na 9 opinii nawet nie klientem bo się nie spotkaliśmy.

GoldserviceWykonawca, Wadowice

Łukasz Maderak, GoldserviceWykonywane usługi

Projektowanie

Meble i zabudowa

Złota rączka

Obszar wykonywania usług