Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Oceń wykonawcę

O mnie

Witam, nasza firma oferuje państwu:
-transport piasku
-transport ziemi
-transport wszelkiego rodzaju kruszyw
-transport kamienia polnego
-wywóz gruzu
-wywóz odpadów zielonych
-wywóz złomu
-wywóz odpadów po budowlanych
-worki typu BIG BAG
-kontenery na gruz 3,5,7,8 m3
-śmieci poremontowych, popiołu
-sprzątanie pomieszczeń, piwnic z wywozem
-wjazd w wąskie bramy, przejazdy ( szerokość auta 2 m )

Co najważniejsze, oferujemy własny załadunek.
Zajmujemy się również czyszczeniem działek, wycinką krzewów, koszeniem wysokiej trawy oraz chwastów( posiadamy kosę spalinową)

Opinie

Wywóz śmieci

15 marca 2019

Nie polecam, Pan Grzegorz jest niepoważny, nie dotrzymuje umówionych terminów. Zmarnowałem czas na dojazd, a gdy zadzwoniłem do niego, to powiedział mi, że zapomniał o spotkaniu. Dałem mu jednak drugą szansę i umówiłem kolejny termin. Za drugim razem zadzwoniłem do niego, żeby potwierdzić spotkanie, jednak Pan Grzegorz powiedział, że skontaktował się z nim jego stały klient, a stali klienci mają u niego pierwszeństwo nad nowymi, więc nie przyjedzie. Jeżeli tak wygląda jego stosunek do nowych klientów to ja podziękuję... odradzam jakąkolwiek współpracę z tym człowiekiem. Omijać szerokim łukiem, jeżeli nie chcecie marnować swojego czasu...

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Wykonywane usługi

Obszar wykonywania usług