Skontaktuj się z Grzegorz Mandelke:

O mnie

Proponuję proste i skuteczne rozwiązania dla budownictwa, dekoracje i wykończenia wnętrz, malowanie ścian, szpachlowanie, tynki dekoracyjne i zabudowy z płyt GK.
SPECJALNOŚĆ: malowanie doborowe metodą tradycyjną.
OFERTA DODATKOWA: malowanie mebli i drzwi, układanie wykładzin dywanowych w płytkach 50x50, naprawa rys na ścianach, oraz maszynowe usuwanie starych farb i tynków-mam do tego własny sprzęt, dużo chęci do pracy i doświadczenie od 2003r. Dzięki zastosowaniu frezarki do renowacji i odkurzacza przemysłowego z systemem automatycznego czyszczenia filtra, zdzieranie starych farb (powszechnie uważane za ciężką pracę w dużym zakurzeniu) może przebiegać prawie bezpyłowo. Przy naprawie rys udzielam gwarancji również na uporczywych pęknięciach.
FORMA PRAWNA: działalność gospodarcza 1-osobowa, ryczałt + vat, podatnik czynny.
MATERIAŁY I SPOSÓB DZIAŁANIA: obsługuję przede wszystkim wnętrza- biura, mieszkania, lokale użytkowe, dostarczam materiały na każdy rodzaj podłoża, farby w każdym kolorze i stopniu połysku, w każdej półce cenowej (średniej, średniej+, i górnej). Większość prac wykonuję osobiście, tak więc ofertę kieruję przede wszystkim do odbiorców detalicznych, oczekujących jakości i precyzji. Preferuję prace na swoich materiałach, według mojej technologii, ale mogę dostosować system do sugerowanych przez Państwa farb nawierzchniowych. Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu.

Grzegorz MandelkeWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług