Ewelina Ślęzak

Łódź, ŁódzkieOnline 11 godzin temu
3 lata doświadczenia 1 rok na Fixly
5.0

29 opinii

(od 14 klientów)

O mnie

Dzień dobry, jestem architektem.
Ukończyłam Architekturę na Politechnice Łódzkiej. Swoje doświadczenie zdobywałam pracując w pracowniach architektonicznych oraz realizując liczne projekty indywidualne. Nadal rozwijam swoją wiedzę w zakresie projektowania wnętrz, biorąc udział w szkoleniach, kursach i targach branżowych.
Projektując Państwa wnętrza funkcjonalność i wygląd stawiam na równi. Realizuję projekty koncepcyjne oraz wykonawcze. Cena projektu ustalana jest indywidualnie.
Zapraszam do współpracy, Ewelina Ślęzak

Opinie o "Ewelina Ślęzak" 29

5

29 opinii (od 14 klientów)

Alfreda

Projektowanie wnętrz+1 usługa

W 100% polecam. Pełen profesjonalizm i rewelacyjne podejście do klienta. Bardzo dobry kontakt, ilekroć pojawiały się jakiekolwiek pytania czy też wątpliwości to praktycznie od razu można było oczekiwać odpowiedzi. Efekt końcowy rewelacyjny - nie poznałam własnego mieszkania :)

Tomasz

Projekt mieszkania+2 usługi

Zaprojektowane mieszkanie na wynajem w starym budownictwie - mieszkanie zupełnie zmieniło oblicze. Ładne i funkcjonalne - tak jak chciałem. Dobry i szybki kontakt. Fachowcy zadowoleni bo wszystko elegancko rozrysowane. Zdecydowanie polecam i dziękuję za współpracę.

Kasia

Projekt mieszkania+1 usługa

Pani architekt zna sie na swoim zaowdzie. Umie dostosować sie do potrzeb klienta, ale także przejąć inicjatywe w chwili zawahania pokazując swoją idealnie wpasowaną koncepcje. Tak było w naszym przypadku, gdy nie do konca wiedzieliśmy jak chcemy by nasz dom wygladał. Jesteśmy bardzo zadowoleni z projketu Pani Eweliny i szczerze polecamy każdemu.

Usługi świadczone przez "Ewelina Ślęzak" 10

Cennik

    Brak cennika