Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Daria Stasiak:

O mnie

Do naszych realizacji należą, m.in. apartamenty, domki wypoczynkowe, bank, domy oraz mieszkania. Wykonujemy fotorealistyczne wizualizacje, wyrysy mebli na indywidualne zamówienie u stolarza oraz oferujemy zakupy z architektem. Dzięki współpracy z zaufanymi wykonawcami nasze projekty są w dobrych rękach aż do ostatniego etapu realizacji. Priorytetem naszej pracowni jest dopasowanie się do budżetu Inwestora. Zapraszamy do kontaktu, by przekonać się, że Twoja inwestycja będzie w dobrych rękach!

DOSTOSOWUJEMY SIĘ DO KAŻDEGO BUDŻETU!!!

Daria Stasiak Opinie

Projektowanie wnętrz+1 usługa

Architekt

20 września 2019

Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni z usług Pani Darii. Praca nad projektem poszła nam sprawnie, mimo iż posiadamy różne gusta. Udało się nam zawrzeć wszystkie niezbędne rzeczy, które chcieliśmy mieć w mieszkaniu, ale nie do końca wiedzieliśmy, jak będą wyglądały w nowym wnętrzu. Bardzo dobrze czujemy się w swoim nowym, pięknym domu, dziękujemy!

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Daria StasiakWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług