Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Iwo Pietruszka, Levada Sp. z o.o.:

O mnie

Jesteśmy firmą, która sprzedaje i pomaga klientom w doborze odpowiednich kotłów już od roku 2010 na rynku europejskim. Posiadamy certyfikat nadany przez Urząd Marszałkowski, a Urząd Miasta Krakowa rekomenduje nas jako sprawdzonego i godnego zaufania wykonawcę instalacji centralnego ogrzewania.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, od 2010 roku pomagamy także w zakresie szeroko rozumianej energii odnawialnej. Specjalizujemy się w zagadnieniach związanych z:
pompami ciepła, kolektorami słonecznymi, fotowoltaiką oraz wymianą systemu ogrzewania na proekologiczny tzn. gazowy lub elektryczny.

Na podstawie analiz opłacalności, indywidualnie dobieramy sposób ogrzewania domu oraz przygotowania ciepłej wody z wykorzystaniem wszystkich dostępnych na rynku technologii. Posiadamy bogate zaplecze doradztwa technicznego oraz kilkanaście własnych, sprawdzonych ekip instalacyjnych, dzięki temu działamy szybko i jesteśmy bardzo elastyczni pod względem terminów.

Iwo Pietruszka, Levada Sp. z o.o.Wykonywane usługi

Obszar wykonywania usług