Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Oceń wykonawcę

O mnie

izoconcept sp. z o.o. jako autoryzowany wykonawca światowego lidera w ociepleniach metodą natrysku - icynene, przedstawia Państwu możliwość wykonania izolacji pianką PUR.

dwukomponentowy produkt firmy Icynene charakteryzuje się:

- minimalną nasiąkliwością wody – jedyne 0,3 kg/m2
- rekordowa kurczliwość termiczna, na poziomie 0,5-0,6% (wskażnik ten pokazuję czy po aplikacji pianki po czasie powstaną mostki termiczne)
- jednowarstwową izolacją – nawet do 25 cm grubości
- ekologiczna – w 100% spieniana wodą, chroni warstwę ozonową oraz spełnia normy wymagane na 2021 rok!!!
- przyjazna środowisku -najwyższa jakość powietrza A+ nie zawiera HCFC, HFA, CFC, LZO i formaldehydu
- odporna na szkodniki – grzyboodporna
- samogasnąca – klasa palności E oraz protokoły REI 30 dach, REI 45 ściana, a w połączeniu z płytą KG: B-s1, d0.

produkt jako pierwszy na świecie uzyskał certyfikację na bardzo wymagającym rynku skandynawskim ( Norwegia, Szwecja, Finlandia).

pianka może być użyta do ocieplania, docieplania sufitów, poddaszy i dachów, ścian domów szkieletowych przez co idealnie wpasowuje się w zastosowanie w przypadku budowy domów pasywnych. Gwarantujemy, że po wykonaniu prac, dach, poddasze staje się powietrznoszczelne przez co zapewni Państwu latem przyjemny chłód, a zimą ciepło, co z kolei przyczyni się do ogromnych oszczędności w wydatkach na energię elektryczną. Jednocześnie w związku ze strukturą otwarto komórkową, wykonana izolacja pozostaje pianką oddychającą.

25 letnia gwarancja!!! Icynene dzięki swojemu ponad 30 letniemu doświadczeniu jako jedyny producent udziela 25 letniej gwarancji na jakość produktu.

jako wykonawcy dysponujemy doskonałym urządzeniem aplikacyjnym firmy Graco H30 o wysokich wydajnościach oraz mocy, pozwalającymi realizować nawet najtrudniejsze zadania.
gorąco zapraszamy inwestorów do kontaktu, chętnie udzielimy wszystkich informacji i upewnimy Państwa o słuszności decyzji o wyborze naszej firmy. zatrudniamy wykwalifikowanych i przeszkolonych aplikatorów, którzy zamienią Państwa dachy i poddasza w przytulne miejsca w których z przyjemnością będziecie spędzać czas. nasze usługi wykonujemy na terenie województw:
- łódzkiego
- wielkopolskiego
- kujawsko- pomorskiego
- mazowieckiego

wszelkie materiały porównawcze dla Klientów dostępne są na stronie:
www.icynene.pl
www.izoconcept.pl

zapraszamy do lektury dodatkowej:) może ją polubicie:-)
https://www.facebook.com/izoconcept

oraz bezpośrednio u naszych konsultantów.

serdecznie zapraszamy do kontaktu !

Wykonywane usługi

Obszar wykonywania usług