Tragarzówka Przeprowadzki Gdańsk

Gdańsk, PomorskieOnline 3 miesiące temu
15 lat doświadczenia 3 lata na Fixly
5.0

27 opinii

(od 22 klientów)

O mnie

Tragarzówka to firma przeprowadzkowaz wieloletnim doświadczeniem, oferująca szeroki wachlarz usług i kompetentny zespół specjalistów.
Gwarantujemy niezwykle krótkie czasy realizacji i przystępne ceny.

Nasza siedziba mieści się w Trójmiaście, jednakże obsługujemy klientów w całej Polsce - dowieziemy Państwa przedmioty wszędzie.

Przed transportem zabezpieczamy odpowiednio wszystkie przedmioty, stosując odpowiednie kartony i taśmy pakowe, a także folię bąbelkową.

Naszą główną ofertą są przeprowadzki z mieszkań i domów dla osób prywatnych. Głównym obszarem, w jakim świadczymy nasze usługi to Trójmiasto, obejmujące Gdańsk, Sopot,Gdynię i okolice. Oczywiście nie zamykamy na tym naszej oferty i wykonujemy także przeprowadzki krajowe - przewieziemy towary w każde miejsce Polski. Zapewniamy pełen profesjonalizm wykonywanych usług, dbamy o Państwa zadowolenie i bezpieczeństwo transportowanych produktów. Dzięki odpowiedniemu przygotowaniu wszelkie transportowane przez nas przedmioty - meble, sprzęty rtv i agd, a także nietypowe produkty są odpowiednio pakowane i zabezpieczane. Staramy się zawsze dostosować do naszych Klientów, dzięki czemu oferujemy szybką usługę transportu i przeprowadzki, a także elastyczne czasy realizacji.
https://g.page/tragarzowka-przeprowadzki?we

Opinie o "TRAGARZÓWKA Przeprowadzki Gdańsk" 27

5

27 opinii (od 22 klientów)

Opinia z Fixly

Witold

Żukowo, kartuski

Transport mebli+1 usługa

Panowie przyjechali na czas. Cała przeprowadzka poszła bardzo sprawnie. Oby więcej takich fachowców na Fixly :)

Opinia z Fixly

Agata

Gdańsk

Opinia z Fixly

MAGDA

Gdynia

Bardzo pomocni Panowie. Bezproblemowo i szybko.

Usługi świadczone przez "TRAGARZÓWKA Przeprowadzki Gdańsk" 4

Cennik

    Brak cennika

    Brak cennika