Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Jakub Sikorski, Parati Sp. z o.o.:

O mnie

Ciepła płyta fundamentowa dla Twojego domu.

Jesteśmy największym producentem i wykonawcą systemowych fundamentów płytowych w Polsce. Projektujemy, produkujemy i budujemy gotowe płyty w izolacji termicznej wraz z ogrzewaniem podłogowym, dostosowywane indywidualnie do Państwa potrzeb.

Dlaczego fundament płytowy PARATi ™ ?

Przede wszystkim dlatego, że jest to idealne rozwiązanie dla budownictwa jedno i wielorodzinnego, które w naszym kraju powoli zastępuje tradycyjne fundamenty ławowe, a w Europie Zachodniej i Skandynawii są już standardem. Inwestorzy wybierają nasze płyty ze względu na ich trwałość, jakość i modułowość oraz świetne parametry termiczne.

Zapraszamy Państwa do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu z nami. Krok po kroku przedstawimy etapy naszych działań i wspólnie postaramy się znaleźć optymalne rozwiązanie. Więcej informacji na stronie www.parati.pl

Jakub Sikorski, Parati Sp. z o.o.Wykonywane usługi

Obszar wykonywania usług