Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Jakub W.:

O mnie

Zajmę się pracami remontowymi, wykończeniami mieszkań i domów. Również wieczory i weekendy. Elewacje, ocieplanie, malowanie,panele, zabudowa g-k, składanie mebli, wiele innych. Zapraszam do kontaktu.

Jakub W. Opinie

Remont domu
13 marca 2019

Niestety fachowiec odwołał w ostatniej chwili.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Remont mieszkania
11 lutego 2019

"Będzie ładnie, będzie Pan zadowolony, dogadamy się" - mówił pan Jakub a jego pomocnik pan Mikołaj przytakiwał. Remont trwał 20 dni. I WYSTARCZY!!!!
Brak szacunku do moich pieniędzy. Po ułożonych nowych paneli (60 zł/mkw) łazi się buciorach... nie myśli o zabezpieczeniu paneli folią czy tekturą. wszędzie syf. Wszystko zaczęte a nic nie skończone. Brak planu i koordynacji. Stawki podnoszone do wartości pracy specjalistów złamujących się renowacją dzieł sztuki. 16 rolek papiery toaletowego skonsumowane w ciągi 10 dni. Pretensje że nie ma ręcznika. Moja prośba o paragony? Pan chyba żartuje my i tak dokładamy... Rachunek wat - CHYBA ŻARTUJESZ CZŁOWIEKU. Tapety w przedpokoju 2 razy kładzione na zakładkę. Zakładki od 1 cm do 5 cm. Wzór na tapecie? A co to jest? Trzeba było powiedzieć że chesz by ci ułożyć fototapetę. Zrywane i kładzione na mój koszt tapet powtórnie tym razem na mokry podkład bo stara farba przebijała przez tapetę. Tapety same po 48 godzinach odpadają od ścian. 500 zł poszło na śmieci. Wstawienie nowych oddrzwi to wyzwanie ponad siły tych panów Jakuba i Macieja. Wszystko bez pionu, brak jakiegokolwiek wykończenia. Aby odpierdol... Sufit podwieszany - do szlifowania. Farba kładziona na mokrą zaprawę. Pęcherze i peknięcia. Ogólnie wszytystko do naprawy. Najbardziej rozbawiło mnie zdanie pana Maćka, pomagiera Jakuba. "Trzeba było powiedzieć jakie masz wymagania to robilibyśmy lepiej".... Taka dbałość o klienta.
Stracony czas, stracone kilka tysięcy złotych. Bo nie wiem czy to co zrobili za rok nie odpadnie.
ZERO SŁÓW PRZEPRASZAM. ZERO ROZLICZENIA SIĘ Z KLILKUTYSIĘCZNEJ ZALICZKI. Zabrali swoje narzędzia a klucze do mieszkania wrzucili do skrzynki pocztowej.
Wierzcie mi co do innych zleceń poszukajcie kogoś innego..
Mam 64 lata. Kupiliśmy mieszkanie na Rekini by pomóc dzieciom w wychowywaniu dwojga wnucząt. Zbieraliśmy na to wiele lat. Nigdy nie miałem nowego auta. Zawsze żyliśmy skromnie wierząc ludziom.
Włodzimierz Nawrocki

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Tapetowanie
10 lutego 2019

Tapeta położona sprawnie i całkiem nieźle, a panowie bardzo rzeczowi i uprzejmi. Polecam w 100%!

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Jakub W.Wykonywane usługi

Meble i zabudowa

Złota rączka

Obszar wykonywania usług