Skontaktuj się z Jakubowski MEBLE:

O mnie

Firma JAKUBOWSKI MEBLE od 1981 roku specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i montażu mebli kuchennych na wymiar, zarówno w Polsce jak i poza jej granicami. Nasze wyroby trafiły już do wielu mieszkań i domów w całej Europie. Wielokrotnie otrzymaliśmy gratyfikacje i rekomendacje od zadowolonych klientów za funkcjonalność oraz bardzo wysoką jakość mebli jakie wyprodukowaliśmy.

Każdy indywidualny projekt omawiamy z Klientami na spotkaniach, aby dokładnie odwzorować ich oczekiwania. Wiemy jak ważne jest precyzyjne i fachowe doradztwo w zakresie mebli na wymiar dlatego gwarantujemy, że nasi doradcy sprostają nawet najbardziej wymagającym projektom

Jakubowski MEBLE – 5 opinii (od 5 klientów)

Meble kuchenne na wymiar
5 maja 2019

JAKUBOWSKI MEBLE TO TRAGEDIA NIE POLECAM ZA ŻADNE SKARBY!!! Wzięliśmy razem z dwójką znajomych te firmę do wykonania kuchni więc U mnie tak samo u moich dwóch znajomych: kontakt z wykonawcą TRAGEDIA zero odbierania przez nich telefonów , Kłamali że przyjadą i że będą powiedzmy za godzine po czym okazało się że są na innej robocie i nie raczyli nawet dać jakiejkolwiek informacji że ich nie bedzie , Wykonanie strasznie fronty się nie licują ze sobą dużo uszkodzeń lakierniczych , , zarysowań duża niechlujność , MASAKRA . Dodam że kuchnia miała stać gotowa 20.12.2018 a do dziś NIESKOŃCZONA!!!

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Meble kuchenne na wymiar
26 lutego 2019

Ogólnie satysfakcjonowało mnie wykonanie kuchni na wymiar.Były uszkodzone drzwiczki (front), listwa z gniazdkami się nie otwiera ale zapewniono mnie że wszystko zostanie wymienione.W grudniu 2018 wysłałam przypomnienie.Pan Jakubowski miał w styczniu wszystko naprawić, po czym kontakt się urwał.Dzisiaj zgłaszam tę sprawę do Rzecznika .

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Meble kuchenne na wymiar
30 stycznia 2019

FIRMA KRZAK OD OPCZĄTKU PAŹDZIERNIKA MONTUJĄ MOJĄ KUCHNIE ZA KTÓRĄ TRZEBA ZAPŁACIĆ GOTÓWKĄ. WYKONANIE POMSTA DO NIEBA ,POWYRYWANE OKLEINY, KUCHNIA NIE WIDZIAŁA ŻADNYCH KOŁKÓW DREWNIANYCH A CO NAJLEPSZE ZOSTAŁA SKRECONA NA ZWYKŁE DREWNOWKRETY, PIENIĄDZE WYRZUCONE W BŁOTO. WŁAŚCICIEL NIE ODBIERA TELEFONU KONTAKT JEST TYLKO Z MONTEREM. DO MOMENTU PRZELEWU WŁAŚCICIEL W DUPE BY WLAZŁ PO OPTZYMANIU KASY MA WSZYSTKICH W DUPIE. POLECAM FIRMĘ TYM CO MAJĄ ZA DUŻO KASY I STALOWE NERWY!!! Jak ktoś chce zobaczyć galerie z wykonania kuchni to wyślę na priv.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Jakubowski MEBLEWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług