Jakubowski MEBLE

Poznań, WielkopolskieOnline 3 lata temu
ponad 20 lat doświadczenia 3 lata na Fixly
2.6

5 opinii

(od 5 klientów)

O mnie

Firma JAKUBOWSKI MEBLE od 1981 roku specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i montażu mebli kuchennych na wymiar, zarówno w Polsce jak i poza jej granicami. Nasze wyroby trafiły już do wielu mieszkań i domów w całej Europie. Wielokrotnie otrzymaliśmy gratyfikacje i rekomendacje od zadowolonych klientów za funkcjonalność oraz bardzo wysoką jakość mebli jakie wyprodukowaliśmy.

Każdy indywidualny projekt omawiamy z Klientami na spotkaniach, aby dokładnie odwzorować ich oczekiwania. Wiemy jak ważne jest precyzyjne i fachowe doradztwo w zakresie mebli na wymiar dlatego gwarantujemy, że nasi doradcy sprostają nawet najbardziej wymagającym projektom

Opinie o "Jakubowski MEBLE" 5

2.6

5 opinii (od 5 klientów)

Sandra

JAKUBOWSKI MEBLE TO TRAGEDIA NIE POLECAM ZA ŻADNE SKARBY!!! Wzięliśmy razem z dwójką znajomych te firmę do wykonania kuchni więc U mnie tak samo u moich dwóch znajomych: kontakt z wykonawcą TRAGEDIA zero odbierania przez nich telefonów , Kłamali że przyjadą i że będą powiedzmy za godzine po czym okazało się że są na innej robocie i nie raczyli nawet dać jakiejkolwiek informacji że ich nie bedzie , Wykonanie strasznie fronty się nie licują ze sobą dużo uszkodzeń lakierniczych , , zarysowań duża niechlujność , MASAKRA . Dodam że kuchnia miała stać gotowa 20.12.2018 a do dziś NIESKOŃCZONA!!!

Olga

Biernatki, poznański

Ogólnie satysfakcjonowało mnie wykonanie kuchni na wymiar.Były uszkodzone drzwiczki (front), listwa z gniazdkami się nie otwiera ale zapewniono mnie że wszystko zostanie wymienione.W grudniu 2018 wysłałam przypomnienie.Pan Jakubowski miał w styczniu wszystko naprawić, po czym kontakt się urwał.Dzisiaj zgłaszam tę sprawę do Rzecznika .

Slawek

FIRMA KRZAK OD OPCZĄTKU PAŹDZIERNIKA MONTUJĄ MOJĄ KUCHNIE ZA KTÓRĄ TRZEBA ZAPŁACIĆ GOTÓWKĄ. WYKONANIE POMSTA DO NIEBA ,POWYRYWANE OKLEINY, KUCHNIA NIE WIDZIAŁA ŻADNYCH KOŁKÓW DREWNIANYCH A CO NAJLEPSZE ZOSTAŁA SKRECONA NA ZWYKŁE DREWNOWKRETY, PIENIĄDZE WYRZUCONE W BŁOTO. WŁAŚCICIEL NIE ODBIERA TELEFONU KONTAKT JEST TYLKO Z MONTEREM. DO MOMENTU PRZELEWU WŁAŚCICIEL W DUPE BY WLAZŁ PO OPTZYMANIU KASY MA WSZYSTKICH W DUPIE. POLECAM FIRMĘ TYM CO MAJĄ ZA DUŻO KASY I STALOWE NERWY!!! Jak ktoś chce zobaczyć galerie z wykonania kuchni to wyślę na priv.

Usługi świadczone przez "Jakubowski MEBLE" 5

Cennik

    Brak cennika