Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Oceń wykonawcę

O mnie

Firma zapewnia szybkie i solidne wykonanie usług oraz fachowe doradztwo. Posiadamy wieloletnią praktykę, pozyskaną w różnych regionach polski, oraz poza jej granicami. Pierwszą konserwacje dachu wykonaliśmy w 1996 roku w Bukowinie tatrzańskiej, od tamtej pory, wykonaliśmy kilkaset Innych prac związanych z remontem konserwacją dachów elewacji kominów, usług montażowych, ścinką pielęgnacja drzew. Pozyskaliśmy duży bagaż doświadczeń.

Stosujemy najlepsze Farby renomowanych Firm.
Ze względu na różne pokrycia dachów oraz ich stan do każdego dachu dobieramy materiały indywidualnie aby zapewnić jak najdłuższą ochronę.

Co daje nam pomalowanie dachu.

Estetyczny wygląd, przedłuża jego żywotność, uodparnia na działanie czynników atmosferycznych , promieniowania UV. Dachy pokryte Dachówką przeciwdziała osadzaniu się glonów oraz wnikaniu wody bardzo ważne w okresie zimowym kiedy temperatura spada poniżej zera

Na czym polega taka konserwacja dachu.

Oczyszczenie mechaniczne miejsc skorodowanych, usunięcie luźnych powłok farb mycie odtłuszczenie myjką o wysokim ciśnieniu 320 Bar z użyciem odpowiedniego środka odtłuszczającego malowanie Ręczne oraz za pomocą agregatu Hydrodynamicznego wysokociśnieniowego

Kilkunastoletnie doświadczenie oraz wykwalifikowani pracownicy w naszej firmie pozwalają nam realizować najbardziej skomplikowane zlecenia bez rusztowań co skraca czas i obniża koszt wykonania usługi. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie nie odmawiamy małych zleceń. Na każdą wykonaną przez nas pracę wystawiamy gwarancję.

Działamy na terenie całej Polski oraz Szwecji większe inwestycje Kościoły hale o dużym metrażu możliwe również w innych krajach rozmawiamy w języku Polskim i Angielskim

Opinie

Pozostałe usługi malarskie

18 lipca 2019

Firma wyraziła zainteresowanie na wykonanie prac, po rozmowie zainicjowanej z mojej strony przedstawiono jak wygląda usługa malowania dachu. Przesłałem zdjęcie dachu, opisałem stan w jakim się znajduje , dałem namiary lokalizacyjne. Po dwóch tygodniach, telefonie z mojej strony, wiadomości sms brak jakiegokolwiek kontaktu ze strony firmy.
Uważam, że firma odpowiada na wszystkie zapytania o wykonanie prac zgłaszając zainteresowanie, a potem wybiera ją interesujące nie zadając sobie trudu z poinformowaniem, że nie wykona prac o które zapytałem.
Absolutnie nie polecam.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Naprawa i ocieplenie dachu

1 lipca 2019

Naprawione i pomalowane dachy. Super sprawnie pracująca ekipa. Polecam!

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Naprawa i ocieplenie dachu

5 czerwca 2019

Błyskawiczna reakcja. Fachowe wykonanie usługi. POLECAM.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Wykonywane usługi

Obszar wykonywania usług