Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Oceń wykonawcę

O mnie

Budowa domów jednorodzinnych to nasza pasja w ramach, której pomagamy zrealizować budowę domu według preferencji klienta.

Doradzamy na każdym etapie budowy od zakupu działki, wykonania projektu budowlanego, uzyskania pozwolenia na budowę, budowę domu, wykonania instalacji, projektu aranżacji wnętrz, wykończenie mieszkania, projektu i wykonanie mebli, zagospodarowania terenu wraz z ogrodzeniem.

Klient może wybrać od jakiego etapu, chce rozpocząć z nami współprace. Główną cechą usługi jest kompleksowe realizowanie budowy domu jednorodzinnego za rozsądną cenę.

UWAGA: Jeśli chcesz skorzystać ze zniżek na wszystkie nasze usługi podaj naszemu doradcy hasło " Budowanaplus"

Więcej o naszych usługach na stronie www.budowanaplus.pl

Zapraszamy do kontaktu i bezpłatne spotkanie z naszym ekspertem. Dla każdego domu i mieszkania wykonujemy kosztorys wykończenia bezpłatnie.
inż. Robert - 660 - pokaż numer telefonu -

Zajmujemy się również:
- projektowaniem domów jednorodzinnych,
- budową domów,
- wykończenie mieszkań wraz z meblami i sprzętem AGD,
- prowadzimy agencje nieruchomości,
- wykonujemy kosztorysy budowlane,
- opinie i ekspertyzy budowlane,
- audyty energetyczne budynków,
- projekty aranżacji wnętrz,
- odbiory mieszkań i domów od dewelopera,
- przeglądy techniczne budynków,
- prowadzimy doradztwo budowlane,
- inwentaryzacje budynków,
- termomodernizacja budynków,

Tworzymy również Grupę na +, która na każdym etapie szuka oszczędności i prowadzi przez cały proces inwestycyjny w zakresie:

2. Nieruchomościna+: pomoc w sprzedaży, kupnie nieruchomości: dom, mieszkanie, działka, doradztwo prawno techniczne w sprawach nieruchomości

Wykonywane usługi

Meble i zabudowa

Hydraulik

Obszar wykonywania usług