Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Agnieszka Adamczak, JODEŁKA:

O mnie

Firma JODEŁKA jest firmą zajmującą się sprzedażą i montażem podłóg drewnianych oraz renowacją istniejących już powierzchni podłogowych wykonanych z drewna. Od kilkunastu lat naszym nadrzędnym celem jest fachowe doradztwo i rzetelna jakość świadczonych przez nas usług. Liczne grono współpracujących z nami rzemieślników i wykonywane przez nas prace - także dla instytucji publicznych - pozwoliły nam na zdobycie zaufania Klientów.
Pragniemy zaproponować Państwu nasze usługi z branży podłóg drewnianych - montaż profesjonalnych konstrukcji na sale sportowe, montaż parkietów, desek, mozaiki , renowacje i naprawy istniejących podłóg oraz okresowe konserwacje .
Jako regionalny dystrybutor profesjonalnej chemii firmy Berger - Seidle oraz Maximus zaopatrujemy wiele przedszkoli, szkół, osoby prywatne i instytucje publiczne w środki czystości, które posiadają odpowiednie certyfikaty i atesty. Zapraszamy do kontaktu z nami - chętnie wesprzemy Państwa w podejmowaniu decyzji dotyczących prac związanych z drewnianymi powierzchniami podłogowymi.

Agnieszka Adamczak, JODEŁKAWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług