Rafał Szymański, Kabex

Grodzisk Mazowiecki, MazowieckieOnline 3 miesiące temu
7 lat doświadczenia 4 lata na Fixly
3.9

7 opinii

(od 6 klientów)

O mnie

Kabex to firma specjalizująca się w sprzedaży i wykonywaniu systemów ociepleń. Kabex to także sieć hurtowni budowlanych oferujących wszystkie materiały niezbędne do budowy i wykończenia domu.

Kabex oferuje szeroką gamę materiałów budowlanych: od fundamentu aż po dach. Fachowa obsługa zapewnia zarówno bezpłatne porady techniczne, wycenę, dobór kolorystyki tynków elewacyjnych oraz farb, jak i bezpłatny transport we wskazane miejsce.

Oddziały firmy znajdują w Nadarzynie, w Nowej Wsi, w Grodzisku Mazowieckim i w Płocku co umożliwia realizację zamówień w ciągu 24h.
Kabex to również producent systemu ocieplen oraz chemii budowlanej pod własną marką.

Kabex jest autoryzowanym przedstawicielem firm: Bolix, Tytan, Caparol, Mapei, Dryvit, Termo Organika, Knauf, Ursa, Isover, Solbet, Lemar, Profile VOX.

Własne zaplecze materiałowe, a co najważniejsze bardzo doświadczeni pracownicy, sprawiają że firma Kabex kompleksowo realizuje inwestycje, małe jak i bardzo duże. Miarą profesjonalizmu firmy jest długa lista ukończonych realizacji i zadowolochy klientów.

Kabex a ciepło, a nawet gorąco, zaprasza do współpracy !

Opinie o "Kabex " 7

3.9

7 opinii (od 6 klientów)

Mariusz

Znakomici fachowcy od dociepleń. Ich styropiany i tynki sprzedawane są w naprawdę okazyjnych cenach i mają b.dobre parametry.

Roman

Elewacja domu+1 usługa

O produktach Kabex jak również o usługach firmy można pisać wiele, ale w wielkim skrócie napiszę, że stosunek ceny do jakości jest rewelacyjny. Firma punktualna, sumiennie wypełnia swoje zadania. Efekty pracy bez zastrzeżeń.

Opinia z Fixly

Mariusz

Nie polecam. Mimo umówienia się na konkretny dzień i godzinę wykonawca nie pojawił się. Zdzwanialiśmy się kilka razy, z czego dwa terminy spotkań były konkretnie dogadane. Straciłem czas i moja inwestycja niepotrzebnie przedłuża się.

Usługi świadczone przez "Kabex " 242

Remont (55)

Cennik

  Brak cennika

  Brak cennika

  Brak cennika

  Brak cennika

  Brak cennika

  Brak cennika

  Brak cennika

  Brak cennika

  Brak cennika

  Brak cennika

  Brak cennika