Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Oceń wykonawcę

O mnie

Kabex Docieplenia to firma specjalizująca się w sprzedaży i wykonywaniu systemów ociepleń. Kabex Docieplenia to także sieć hurtowni budowlanych oferujących wszystkie materiały niezbędne do budowy i wykończenia domu.

Kabex oferuje szeroką gamę materiałów budowlanych: od fundamentu aż po dach. Fachowa obsługa zapewnia zarówno bezpłatne porady techniczne, wycenę, dobór kolorystyki tynków elewacyjnych oraz farb, jak i bezpłatny transport we wskazane miejsce.

Oddziały firmy znajdują w Nadarzynie, w Nowej Wsi, w Grodzisku Mazowieckim i w Płocku co umożliwia realizację zamówień w ciągu 24h.
Kabex Docieplenia to również producent systemu ocieplen oraz chemii budowlanej pod własną marką.

Kabex Docieplenia jest autoryzowanym przedstawicielem firm: Bolix, Tytan, Caparol, Mapei, Dryvit, Termo Organika, Knauf, Ursa, Isover, Solbet, Lemar, Profile VOX.

Własne zaplecze materiałowe, a co najważniejsze bardzo doświadczeni pracownicy, sprawiają że firma Kabex Docieplenia kompleksowo realizuje inwestycje, małe jak i bardzo duże. Miarą profesjonalizmu firmy jest długa lista ukończonych realizacji i zadowolochy klientów.

Kabex Docieplenia ciepło, a nawet gorąco, zaprasza do współpracy !

Wykonywane usługi

Projektowanie

Meble i zabudowa

Hydraulik

Złota rączka

Obszar wykonywania usług