Katarzyna Cimochowska, Karta Pracownia Projektowa

Gdańsk, PomorskieOnline 1 dzień temu
4 lata doświadczenia 3 lata na Fixly
5.0

6 opinii

(od 2 klientów)

Dane firmy sprawdzone w GUS

O mnie

Projektuję w różnych stylach, dbając o klasę, charakter i Harmonię. Cały projekt oparty jest o budżet, jaki Inwestor chce przeznaczyć na realizację. Zwieńczeniem współpracy jest sesja fotograficzna zaprojektowanego przeze mnie wnętrza. Fakt, że udało nam się bezproblemowo przejść przez wszystkie etapy realizacji projektu jest najlepszą rekomendacją świadczonych przeze mnie usług. Zapraszam na stronę mojej pracowni pracowniakarta.pl

Opinie o "Karta Pracownia Projektowa" 6

5

6 opinii (od 2 klientów)

Opinia zewnętrzna

Grażyna

Projektowanie wnętrz+2 usługi

Bardzo dobry kontakt, rzetelna dokumentacja i dokładne zestawienie potrzebnych materiałów. Efekt końcowy oddaje w 100% to co było prezentowane na wizualizacjach. Bardzo polecam!

Opinia zewnętrzna

Mariusz

Projektowanie wnętrz+2 usługi

Pani Katarzyna włożyła ogrom pracy i serca w projekt naszego domu. Podjęcie współpracy z Panią Katarzyną to była bardzo dobra decyzja i najlepiej zainwestowane pieniądze! Pani Katarzyna poleciła nam świetnej jakości materiały oraz rzetelne ekipy remontowe. Dodatkowo mogliśmy liczyć na wsparcie Pani Katarzyny już po zakończonym projekcie, w trakcie trwania prac remontowych. Gdy tylko coś nieprzewidzianego działo się na budowie Pani Katarzyna błyskawicznie wskazywała rozwiązanie. Gorąco polecam!

Usługi świadczone przez "Karta Pracownia Projektowa" 16

Cennik

    Brak cennika

    Brak cennika

    Brak cennika

    Brak cennika