Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Oceń wykonawcę

O mnie

Witam. Wykonujemy usługi remontowe oraz wykończenia wnętrz. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz służę pomocą przy podejmowaniu decyzji związanych z remontem domów mieszkań. Wykonuje między innymi: gładzie -malowanie, -szpachlowanie, -układanie glazury -tynki dekoracyjne, -tapetowanie -tynkowanie -przeróbki prądu kamień,szpalety,małe wylewki, małe zabudowy gk i wiele innych drobnych prac . 100% Odpowiedzialności
Sprawimy, że ​​proces remontu będzie płynny i przyjemny, koordynujemy cały projekt i zarządzamy nim od początku do końca, to tak proste, jak 1-2-3!
Pozdrawiam proszę o kontakt

Opinie

Usługi remontowe

12 lipca 2019

Panowie mieli umówione spotkanie jednak się nie pojawili zero kontaktu ehh.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Odpowiedź od wykonawcy:

Dzień dobry. Przepraszam, ale przez to że mieliśmy sporo spotkań kontakt był zgubiony. Proszę o kontakt bezpośrednio do mnie. 881 448 629 Daniel prezes firmy. Dziękuje i pozdrawiam.

KLIK-BUDWykonawca, Kraków

Usługi remontowe

26 czerwca 2019

Idealna ekipa remontowa! Od stawiania na nowo łazienki (regipsy, flizy, osadzanie wanny), przez malowanie po montaż mebli, które wymagają docinania. Doradzają również w trakcie remontu i podsuwają nowe rozwiązania - naprawdę idealna ekipa. W dodatku zaledwie dwa dni poślizgu w stosunku do ustalanego terminu.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Sufit i ścianki działowe

18 czerwca 2019

Wykonawca super! Umówili się na godzinę i nie spóźnił się, wykonali kosztorys, którego się trzymali. W trakcie remontu doszły dodatków pracę, z wykonaniem których nie mieli problemu. Wszystkie prace wykonali solidnie i terminowo. Pracowali codziennie bez zbędnych przestojow. Polecam, poleca i jeszcze raz polecam. Cena rynkowa a nawet niższa.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Wykonywane usługi

Meble i zabudowa

Obszar wykonywania usług