Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Oceń wykonawcę

O mnie

Moja firma remontowa zapewnia indywidualne podejście do powierzonych mi zadań, pełen profesjonalizm i atrakcyjną cenę, którą indywidualnie ustalamy z naszymi klientami przed podjęciem zlecenia. Podczas prac remontowo - wykończeniowych dbam o każdy, najmniejszy szczegół, ponieważ zdaję sobie sprawę, że drobne nie dociągnięcia mogą popsuć końcowy efekt.

Opinie

Układanie płytek

28 września 2018

Wykonawce KrisArt oceniam na 6+ :) Bardzo rzetelny, profesjonalny oraz dokładny. Widać że gość zna się na robocie. Ja, wraz z żoną jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonanej pracy przez Pana Krzysztofa. Łazienka wygląda przepięknie. Polecam każdemu tego fachowca z czystym sumieniem.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Układanie płytek

1 sierpnia 2018

Z pełną odpowiedzialnością polecam usługi Pana Krzysztofa. Podczas wykończenia wykazywał ogromną cierpliwość do moich pomysłów, a efekt jego pracy mógłby być stawiany za wzór dla wszystkich fachowców.
Pozdrawiam

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Wykonywane usługi

Projektowanie

Meble i zabudowa

Hydraulik

Złota rączka

Obszar wykonywania usług